Üritused

BLOGI JA -FOTOD | "Eesti otsib superstaari" finaali pääsesid Dave Bentoni tütar Sissi, Jennifer Marisse ja Helis! (31)

Televeeb, 18. märts 2018 21:42
Foto: Fotokollaaž (fotod: TV3)
Täna selgus "Eesti otsib superstaari" esimeses stuudiosaates, kes kümnest tüdrukust finaalsaadetesse pääsevad. Nendeks kolmeks õnnelikuks on Dave Bentoni tütar Sissi, Sia superhitti laulnud Helis ning eestikeelse looga võlunud Jennifer Marisse.

Esitusele tulid järgmised lood:

Anette Maria Rennit - Lady Gaga "You And I"
Helis Järvepere-Luik - Sia "Chandelier"
Cecilia-Martina Mägi  - Beatles "Yesterday"
Jennifer Marisse Cohen - Laura Junson "Lahkühtimine"
Johanna Randmann - Justin Bieber "Cold Water"
Katriin Rebeca Selirand - Hedvig Hanson "Tants kestab veel"
Merilin Mälk - Queen "Show Must Go On"
Hele-Mai Mängel - Jarek Kasar "Kodutee"
Sissi Nylia Benita - Etta James "Something's Gotta Hold On Me"
Ketter Orav - Zayn ft Sia "Dusk Till Dawn"

Õhtuleht käis TV3 stuudios kohapeal, loe, mis tänases saates toimus!

21:41
Keit Paju

Palju õnne finalistidele! Meie tänaseks lõpetame, aga üsna pea võid Õhtulehest lugeda täna finaali pääsenud tüdrukutega ka intervjuusid. Näeme juba järgmisel nädalal samal ajal!

21:40
Keit Paju

Kolmas finalist on HELIS!

(Stanislav Moškov)
21:40
Keit Paju

Teine finalist on Jennifer!

(Stanislav Moškov)
21:39
Keit Paju

Esimene finalist on SISSI!

 (Stanislav Moškov)

21:39
Keit Paju

JA TULEMUSED ON SELGUNUD! Kes saavad otse finaali ja kes jäävad lootma lohutusvoorule?

21:38
Keit Paju

Koidu lemmikud on Ketter, Helis ja Hele-Mai.

21:37
Keit Paju

Inese kolm lemmikut on Hele-Mai, Helis ja Johanna.

21:34
Keit Paju

Hääletus on lõppenud! Keda näeks finaalsaates kohtunikud?
Mihkel: Vaatamata sellele, et kuulsite mu suust täna valdavalt urinat, on meil teie näol tegu ühe kõige ühtlasema ja parema tüdrukute seltskonnaga. Niivõrd tugevad tüdrukuteraundi pole meil kunagi olnud. Minu isikikud lemmikud on Sissi, Anette Maria ja Jennifer.

21:31
Keit Paju

Sissi: Minu elu unistus on maailma ühendada, kui sõnad ei ütle midagi, siis muusika kõnetab. Superstaari võitmine viiks mind sellele lähemale. 

21:31
Keit Paju

Anette Maria: Ma olen ambitsioonikas, tundeline ja salapärane!

21:30
Keit Paju

Hele-Mai: Minu muusika liigutaks masse, mul on veel palju teile näidata!

21:30
Keit Paju

Helis: "Mul on veel palju seda, mida öelda."

21:30
Keit Paju

Katriin: Tahab maailma parandada ja laulda. 

21:30
Keit Paju

Cecilia-Martina: Lühikesed tüdrukud on väga vähe võitnud, miks mitte!

21:29
Keit Paju

Jennifer: Eesti muusikamaastikule peaks olema ka keegi laulja, kes maailma asjades midagi ära teeks.

21:29
Keit Paju

Merilin: "Ma arvan, et ma olen julge ja ma näitan näidata oma päris emotsioone ja teha päris sõud."

21:29
Keit Paju

Johanna sõnul peaks tema saama superstaariks, sest tema sees on palju värvi.

21:19
Keit Paju

Ja hääletus algas! Kes on tänases saates sinu lemmik?

21:13
Keit Paju

Sissi poolt saab hääletada numbril 900 73 10.

(Stanislav Moškov)
21:12
Keit Paju

Koit: Väga paljud sellist stiili välja ei kanna, väga targalt valisid oma laulu! Sa täiega nautisid laval olekult ja olid väga veenev, kift ja professionaalne!

21:11
Keit Paju

Ines: Kõik käis sinu taktikepi järgi, sina olid parim selle etteaste puhul, see oli tõesti äge! Sa olid enesekindel, see lugu sobis sulle hästi, sa tead, milline muusika on sinu muusika. Sinu hääle värv on absoluutselt erakordne!

21:10
Keit Paju

Mihkel: mul on üks hea ja üks halb uudis. Hea: See oli absoluutselt fantastiline, mida sa tegid. Mulle väga meeldib ka see, millisena sa laval mõjud, kuidas sa seda valitsed, see tuleb loomulikult. Sa kuulud lavale, selles pole kahtlust! Halb: Elu on näidanud, et lauljad, keda ma kiidan, kukuvad välja. Niiet kõike head sulle!

21:07
Keit Paju

Viimasena astub lavale Dave Bentoni tütar Sissi. Isa hoiab talle saalist pöialt - hoiame ka!

21:07
Keit Paju

Anette Maria number on 900 73 09!

21:06
Keit Paju

Ines: Sa oled kümnest tüdrukust kõige rock-n-rollim tsikk. See on äge, kuidas sa suhtud ülitoorelt osadesse nootidesse, aga see teebki sind isikupäraseks. Lauljatel on vaja omapärast tämbrit ja selle on loodus sulle andnud. Pead tööd tegema, aga sulle on palju antud!

21:05
Keit Paju

Mihkel: Sa oled selles saates minu Achilleuse kand...Kui ma oleksin naine tahaksin olla täpselt nagu sina: šikk, coo, isikupärane, ülbe! Üks omadus on sul, mida on vähestel naisartistidel: isegi kui sa laulad mööda, oled sa cool! Sinuga kohtume veel.

21:04
Keit Paju

Koit: Selline loo valik siis! Tundub, et tõmbasid saali korralikult käima. Sinus on paurit, selles pole kahtlustki. Sa eristud oma konkurentidest selgeks, sinu hääles on omapäraseid nüansse. Sinusugust häält pole väga naisterahval kuulnud. Mõni noot polnud kõige puhtam, aga muidu oled kena tütarlaps ja sütitad vanemaid meeskolleege...

21:02
Keit Paju

Ja lavale astub Anette Maria, kel varasemalt närvidega probleeme olnud. Kas nüüd peab närv vastu? 

21:00
Keit Paju

Hele-Mai poolt saab hääletada numbril 900 73 08.

(Stanislav Moškov)
21:00
Keit Paju

Mihkel: Sa laulsid kurjast koerast ja ma tundsin end puudutatuna. Aga esimest korda ei jää mul muud üle, kui nõustuda kolleegidega. Ei olnud täiuslik, tuleb nõustuda (naerab). Aga tegelikult väga hästi! Väga aus esitus oli.

20:59
Keit Paju

Koit: See oli väga kindel ja hea esitus. Täna on täitsa hullumaja, kuidas valikut teha? Igalühel on omad väikesed nüansid, mille kallal saaks nokkida. See oli kindel ja hea, sa oled väga musikaalne! Suur nauding oli kuulata. 

20:58
Keit Paju

Ines: see etteaste oli stiilne ja maitsekas! Kõik oli õige! Alati on mingeid asju, mille kallal norida, aga neid asju oli väga vähe! Üldmulje oli väga kena. 

20:56
Keit Paju

Ja lavale astub Hele-Mai, kes laulab ballaadi "Kodutee".

20:46
Keit Paju

Koidu emotsioonid, kui Mihkel lauljaid kritiseerib... :D Kas sündimas on uus meem?

(Stanislav Moškov)
20:45
Keit Paju

Helise poolt saad hääletada numbril 900 73 07!

(Stanislav Moškov)
20:45
Keit Paju

Koit: Ma ei ole üldse nõus sellega, mida Mihkel ütles. Ma ka ei tundnud sind alguses ära! Sa olid kunagi häbelik tütarlaps...Aga no! Mul oli raske kuulata seda kriitikat, sest kui tüdruk tuleb ja laulab nii nagu sa laulsid, elu esimeses otsesaates....sa laulsid ikka väga hästi! Südamest!

20:44
Keit Paju

Ines: Sa näed välja nagu tõeline naine, muidu olid nagu väike tüdruk, su lavaline välimus on lahe! Närv oli metsik, aga vaatamata sellele näen ma sinus palju potentsiaali. Mulle su kõrged noodid meeldisid. Lõpunoot oli hea!

20:43
Keit Paju

Mihkel: mul on olnud rõõm sind näha üsna õige mitu vooru. Esimesel päeval ei meeldinud mulle su kõrged noodid, aga sa oled üks musikaalsemaid osalejaid sel aastal. Aga kõrged noodid ei meeldinud ka seekord. Sa olid valinud väga raske laulu. Mind sa täna ei veennud, aga aitäh tulemast!

20:41
Keit Paju

Lavale astub Helis kes laulab Sia rasket hitti "Chandelier".

20:39
Keit Paju

Katriin Rebeca number on 900 73 06!

(Stanislav Moškov)

20:39
Keit Paju

Ines: minu meelest on su naeratus osa sinust, ei kujutagi sind teisiti ette. See on armas ja sinule omane! See etteaste oli ka sinulik, sa tundsid end hästi. Laulu kohapealt siit ja sealt ei olnud võib-olla nii täpne, aga me oleme alles stuudiovoorudes. Mul oli hea sind vaadata!

20:38
Keit Paju

Mihkel: mina sain täiega aru, et sa oled närvis. Inimesed tulevad toime närviga erinevalt. Sa tõmbasid mingi maski ette, see asi ei olnud võlts ega ebaaus, aga mingi kramp oli sees, mingi igikestev naeratus, mis muutis su esinemise mu jaoks vähem veenmaks.

20:37
Keit Paju

Koit: selline igihaljas lugu! See on ju lihtne lugu, aga sa tegid sellest täiesti enda versiooni. Teil on kõigil noodid olemas, aga oluline on see, et kuidas närv vastu peab. Sinu puhul ma ei saanud aru, et sa üldse närvis oleks. Sinus on mingi huvitav nüanss, mida teistes pole.

20:35
Keit Paju

Lavale astub Katriin Rebeca Merle Ambre lauluga "Tants kestab veel".

20:33
Keit Paju

Cecilia-Martina number on 900 73 05 - kellele meeldis - helistage!

(Stanislav Moškov)
20:32
Keit Paju

Mihkel: ei olnud asi nii hull midagi. Mulle ka meeldid, mis salata. Kõik oskate laulda, aga sinus on midagi veel rohkemat. Ma ei oska seda sõnadega väljendada, aga see on hea. Sinus on midagi, kui kriiskama pistad ja lappama lähed...ah, seda teete kõik. Mulle pigem meeldis su tänane esinemine, ma ei tea, kui suur kompliment see on, aga ma andsin endast parima.

20:31
Keit Paju

Koit: sellist lugu võttes on oht, et see võib jääda igavaks, kaduda tuntud loo sisse ära. Aga sa olid valinud sellise turvalise nurga, sul on ilusad klaarid kõrged noodid. Aga minu maitse jaoks mingid noodivenitused olid natukene kohmakad. Muidu oled võluv ja omapärane tüdruk!

20:30
Keit Paju

Ines: äge oli see, et see oli omamoodi versioon. Kõik need mõtted, kuidas see lugu lahendada ja omamoodi nüansid olid lahedad. Vahel ei tulnud kohati välja, nagu oleks võinud...aga sa oled musikaalne ja sa oled kahtlemata eriline tüdruk!

20:28
Keit Paju

Lavale astus Cecilia-Martina kes laulab legendaarset The Beatlesi lugu "Yesterday".

20:16
Keit Paju

Ketteri poolt saab hääletada numbril 900 73 04.

(Stanislav Moškov)
20:15
Keit Paju

Koit: mulle väga meeldis, lugu sobis hästi. Sa oled valmis artist, kui Ines räägib kõrgetest nootidest, siis on positsiooni küsimus, hääl läheb kord nii, kord naa. Sellest oskavad profid rohkem rääkida. Aga minu meelest oli äge, super!

20:14
Keit Paju

Ines: kogemust on sul rohkem, kui teistel, aga ometi ma näen, et sa võitled närviga, tükk tööd on teha. See lugu sobis sulle, see oli veenev ja usutav. Ainus asi, millega peaks tööd tegema, kui kõrgemalt hüppad, see ei veena mind. Üldmulje muidu kena.

20:13
Keit Paju

Mihkel: sa oled ühe tuntud lauljatari laps, aga sa oled omaette isiksus olenemata sellest, kui suure varju tagant pead välja hüppama. Esinemine oli nii ja naa, sa oled musikaalne inimene, aga ma valetaksin, kui ma ütleks, et su tänane esitus mulle 100% korda läks. Mingi barjäär tekkis, noodid läksid lappama mõnes kohas minu jaoks liiga palju.

20:11
Keit Paju

Järgmisena astub lavale "Eesti laululgi" käinud Ketter Orav, esinejanimega Kea. Ta esitab laulu Zayni laulu "Dusk Till Dawn".

20:09
Keit Paju

Jenniferi poolt saab hääletada numbril 900 73 03, kui kõik esitused on kõlanud. 

(Stanislav Moškov)
20:08
Keit Paju

Ines: sa oled nii armas ja su lavaline olek on sümpaatne. Täna närv oli vist päris kõvasti sees, mulle tundub. Natukene laul kannatas, aga ometi on sulle kaasa kantud väike vibrato häälde, mis mulle meeldib. See on sinu omapära. 

20:07
Keit Paju

Mihkel: sa oled võluv ja karismaatiline ja särav. Esitus oli minu jaoks kuritegelikult must, asi oli hiilgavas kaugel. Aga mis ebaõnnestub ühel korral, õnnestub teisel. 

20:07
Keit Paju

Koit: seda oli ilus kuulata, unustasin ennast hetkeks ja imestasin, kui ilus on eesti keel. Väga huvitav loo valik! Sinus on mingi võlu, sind jääb vaatama ja kuulama. 

20:05
Keit Paju

Järgmisena astub lavale Jennifer, kes tahab üle kõige maailmas finaali saada! Täiesti täidetav unistus!

20:03
Keit Paju

Kui sulle meeldis Merilini hääl, hääleta helistades 900 73 02!

(Stanislav Moškov)

20:02
Keit Paju

Mihkel: noh, väike nöpsik. Olen Inesega samas plaadis, nii suure laulu hiilgavaks esitamiseks on vaja suurt nöpsikut. Minu jaoks läks asi kriiskamiseks. Aga rahva hääl on jumala hääl, eks näeb!

20:01
Keit Paju

Koit: kuidas nii väikese kesta seest nii suur hääl tuleb? Quueni laulud on ühed raskemad, mida laulda, suur väljakutse esimeseks saateks. See oli vägev, mulle nii meeldivad su puhtad kõrged noodid. Sul on seda häält rohkem kui veel!

20:00
Keit Paju

Ines: see oli üks tõeline pirukas lugu, mida valida. See vajab ikka sellist sisemist jõudu, et ära laulda. Häält on sul kahtlemata, selles pole mingit küsimust. Selles mõttes justkui kõik on olemas. Aga minu maitse jaoks oli see ehk veidi liiga suur amps mida võtta. Näha on, et siit on palju tulemas!

19:58
Keit Paju

Järgmisena astub lavale Merilin. Koidu arvates oli ta eelvoorus väga nummi, teatrivoorus ütles mees tema kohta nöpsik - kas ühe kohtuniku lemmik on teada?

19:46
Keit Paju

"Igast kommentaarist tuleb midagi kõrva taha panna. Ma loodan väga, et minu uksed on finaalvooruks valla," kommenteeris Johanna.

 (Stanislav Moškov)
19:45
Keit Paju

Koit: sa oled mulle esimesest saatest alates meeldinud. Tänane etteaste oli parem kui eelmine kord. Võib-olla see laul pole selline, kus saaks oma häält näidata. Aga tervik oli armas, missest, et mõni noot läks närviga vibama. Üldmulje oli hea!

19:44
Keit Paju

Ines: sa koheselt särasid, sul oli hea tuju, närvi oli tunda su laulmises siin-seal, mõned kohad jäid tooreks ja polnud täpne. Aga võrreldes teatrivooruga oled sa tagasi, sa särad! Teatrivoorus oli sinu jaoks kõige keerulisem koht. Tänane esitus oli armas, olid laulu sees ja mulle meeldis!

19:43
Keit Paju

Mihkel: Võib olla hirmus, et oled nüüd laval laulmas. Närvid on sellisel hetkel kõigil laes. Midagi hirmsat ei olnud, saab paremini. Närv on vaja saada kontrolli alla.

19:42
Keit Paju

Dave Benton on ka publiku seas oma tütrele kaasa elamas.

(Stanislav Moškov)
19:41
Keit Paju

Esimesena läheb lavale Johanna Randmann, kelle suurimaks sooviks on suurel laval oma muusikat esitada. Ta laulab lugu Major Lazeri laulu "Cold Water".

19:35
Keit Paju

Kohtunikud on valmis. Loodame, et nende keeled tänaseks väga teravaks pole teritatud...

(Stanislav Moškov)
19:33
Keit Paju

Ja saade algas! Preagu on kõik tüdrukud lava taga ja jälgivad põnevusega siinselt teleekraanilt toimuvat. Üsna pea astub esimene neist lavale.

19:28
Keit Paju

Kui preagu TV3 stuudio kõrvale WC-sse minna, kõlavad sealt vastu harjutavate tütarlaste lauluhääled. Nagu näkid laulaksid vetel!

19:23
Keit Paju

Selle aasta kümme talendikamat lauljannat on superstaari lavale minemiseks valmis!

(Stanislav Moškov)
19:22
Keit Paju

Kes on need noored andekad neiud, kes täna stuudiovoorus lavale astuvad? 

19:18
Keit Paju

Tänases saates laulab ka Dave Bentoni tütar Sissi. Uhke isa hoiab oma tütrele pöialt: 

"Sissi on laulnud lapsepõlvest alates ja mina, tema isana, olen talle alati toeks," räägib Dave, kes on võtnud südameasjaks selle, et tütar saaks parima laulukooli. "Mulle kui professionaalsele muusikule oli tütre kaasamine kontsertidele eesmärgiga, et ta saaks selle õige maitse suhu, kuidas suhelda publiku ja teiste muusikutega." lausub Dave. 

Loe lähemalt SIIT!

Dave Benton tütre Sissiga (Robin Roots)

19:14
Keit Paju

Tere ilusat pühapäeva õhtut kõigile lugejatele! Juba veerand tunni pärast algab stuudiovoor pihta. Lauluõpetaja Maiken andis just mõnele tüdrukule viimaseid õpetussõnu ja süstis tüdrukutesse enesekindlust. Kas kõigil neidudel närv publiku ja kaamerate ees vastu peab, selgub üsna pea.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee