Üritused

Elina Nechayeva tõukoera-süüdistustest: minul oleks häbi selliseid rumalusi kirjutada (19)

Terttu Jazepov, 16. märts 2018 10:34
Foto: Kuvatõmmis
Täna ilmus Kroonikas artikkel, kus psühholoog-nõustaja Atali Stahlman analüüsib Elina Nechayeva ja David Pärnametsa suhet. Elina on selle loo peale väga pahane ning väljendab seda sotsiaalmeedias.

"David presenteerib Elinat nagu tõukoera, loetledes üles kõik tema koolid, saavutused ja omadused. Mitte ühtegi lauset ei ole selle kohta, et Elina on väga ilus, karismaatiline, võrratu häälega. Mitte ühtegi lauset pole, kus David räägiks Elinast kui naisest ja tema võrratutest naiselikest omadustest. Ta sõnab, et ei ole armukade, aga räägib armukadedusest. Näljane räägib leivast. Selle mehe suu on tema vaenlane," sõnab psühholoog ajakirjas Kroonika

Elina Instagrami kontol oli kuvatõmmis artiklist ning selle juures tekst "Mul on selline tunne, et ajakirjanikud on kaotanud pea ja elavad oma negatiivsuse ja õnnetuse fantaasiates, mida nad rahvale serveerivad! Täielik absurd! Minul oleks häbi selliseid väljamõeldud rumalusi kirjutada..." Lisaks on Nechayeva postitanud Instagrami lühikese video, kus koer tema kätt lakub ning kuhu juurde on irooniliselt kirjutatud "Tõukoerade äratus".

Foto: Kuvatõmmis
undefined Foto: Kuvatõmmis

Samal teemal

29.05.2019
Elina Nechayeva: tundsin, et kasvasime Davidiga lahku
03.04.2018
Elina Nechayeva Eurovisioni lavasõu on ikka veel lahtine! Normet: kleidi projektsiooni summa on täiesti üüratu!
28.03.2018
PERETERAPEUT: Elina Nechayeva vajab rahva toetust, mitte suhteanalüüse
28.03.2018
SILVIA ILVES: näib, et Elina Nechayeva väljavalitul on sarnasusi mu ekskallimaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee