Inimesed

Püstijalakoomik Daniel Veinbergs: 16-aastasena olid mu naljad valdavalt vägivalla ja pedofiilia kohta (6)

Terttu Jazepov, 13. märts 2018 14:37
Daniel VeinbergsFoto: Teet Malsroos

"Kui ma olin 16, tahtsin ühest tunnist poppi teha. Õnneks läksin ikka kooli, sest just sel päeval esines koomik Louis Zezeran. Oli esmaspäeva hommik ning mitte keegi ei viitsinud teda kuulata. Ja siis olin mina – mul oli seljas kolm kihti särke, higistasin igast särgist läbi, sest ootasin, millal saan käe tõsta ja küsida, kus ma seda proovida saan,” räägib Daniel Veinbergs oma esimesest otsesest kokkupuutest püstijalakomöödiaga.

Daniel on valmis saanud sõu "Kohatu", mille proovietendused võttis publik väga hästi vastu. Märtsi viimasel nädalal naerutab ta oma soolotunniga nii Tallinna kui Tartu rahvast. Kohtume Danieliga, et rääkida nalja tegemisest ning tööst, mis hea esinemise jaoks vaja teha on.

„Võin öelda väga enesekindlalt, et peaaegu kõik minu kirjutatud head naljad on tulnud täiesti suvalistest olukordadest vahetult pärast seda, kui minuga juhtub midagi naljakat või piinlikku,” räägib Veinbergs, kuidas hea nali sünnib. Nii juhtus naljakas seik ka siis, kui pidime Danieliga kohvikus kohtuma, et juttu rääkida. Mees läks kõigepealt vale inimese juurde ning rääkis temaga viis minutit juttu, kui too järsku küsis, kes Daniel üldse on.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.07.2019
Comedy Estonia eestvedaja Louis Zezeran: vajame rohkem naiskoomikuid
14.02.2018
Louis Zezeran: Eesti andis mulle võimaluse olla vaba
13.06.2017
"Publik naerab kõige rohkem, kui koomik teeb enda üle nalja."
08.01.2016
Vandaalid lõhkusid Comedy Estonia eestvedaja autoakna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee