Üritused

EESTI KAOTAS FAVORIIDIKOHA: Eurovisioni võitjaks ennustatakse hoopis Iisraeli hullumeelset poplugu (30)

Ohtuleht.ee, 12. märts 2018, 12:27
Foto: kuvatõmmis videost
2018. aasta Eurovisioni võitjat hakati ennustatama juba enne, kui enamus riike oma võistlusloo valinud olid. Kui pikalt on favoriidiks peetud meie Elina Nechayeva külmavärinaid tekitavat "La forzat", siis nüüd on liidrikoha napsanud Iisraeli esindav Netta Barzali, kelle võistluslugu internetti lekkis. 

Suurim Eurovisioni uudiseid koondav veebisait eurovisionworld.com on pikalt pidanud ennustusportaalide ülevaadet ning kui varem ennustati selleaastase Eurovisioni võitu nii Bulgaariale kui Eestile, on Iisraeli hullumeelne võistluslugu "Toy" nüüd esikohale tõusnud.

Tegelikkuses on Iisraeli võistlusloo avaldamiseni veel aega, kuid see lekkis kuidagi internetti ning võitis koheselt fännide südamed. Barzali lugu on väga omapärane, mille sarnast polegi Eurovisionil varem nähtud.  

Kuula lugu ja anna teada, mida arvad Iisraeli loost sina! 

Samal teemal

11. aprill 2018, 13:25
FOTOD JA ÕL INTERVJUU | Eurovisioni produktsiooniboss Ola Melzig: tänavu ei kasutata laval LED-ekraane, nii on fookus artistil
3. aprill 2018, 14:25
Selgus, mitmendana Eesti Eurovisionil lavale astub!
25. märts 2018, 12:21
Euroekspert hoiatab: kuna Elina Nechayeva on Eurovisioni laval üksi, tuleb tal olla ettevaatlik
15. märts 2018, 15:33
EESTI 25 AASTAT EUROVISIONIL | Üks võit, kaks rootslannat ja finaali ukse taha jäämised ehk millised lood on Eestit Eurovisionil esindanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee