Tele

TV3 VIDEO | Viktor Vassiljev on kindel: tselluloositehas on Eestile vajalik (45)

Televeeb, 11. märts 2018 18:55
Viktor VassiljevFoto: Erlend Štaub
Seekordses nädalakokkuvõttes debateerivad tselluloositehase ja Tallinna linnajuhtide lisatasude teemal keskerakondlane Viktor Vassiljev ja reformierakondlane Valdo Randpere. Muuhulgas ütles Vassiljev, et tselluloositehas on Eestiel vajalik. 

Valdo Randpere rääkis, et tema tahtnuks, et Reformierakond on see erakond, kes on uuringute poolt ning seejärel tehakse otsued.

"Aga nüüd ma oleme ka kuidagi sattunud sinna kampa, kes ütleb, et enne otsustame ära ja siis pärast uuringuid üldse ei tee," märkis Randpere. Tema hinnangul on selge, et tselluloositehast Tartu lähistele siiski ei kerki, kuna rahvas on sellele niivõrd vastu. "Ma võin seda rahulikult öelda, et see rong on läinud," lisas ta.

Viktor Vassiljev arvas, et tehas võib siiski tulla.

"Õnneks või õnnetuseks hääletamisega eesti rahva poolt ei otsustata midagi. Spetsialistid otsustavad," põrutas ta. "Ja selles on sul raudne õigus, et uuringud tehakse ära ja vaadatakse, kuhu see asi sobib. Seda mina ka ei lubaks, et mingi tehas tehakse niimoodi, et solgitoru läheb Emajõkke." 

Siiski lisas Vassiljev, et tema meelest on seda tehast kindlasti vaja, kuna Eestil on tarvis majandust tõsta ning oma tööstust. 

Samal teemal

09.04.2020
Teledoktor Viktor Vassiljevi raske elu: naised kisuvad ihu paljaks ja näitavad oma vead ette
08.04.2018
TV3 VIDEO | Vassiljev Madisonile: Võim on nagu seks, kui sa proovinud ei ole, siis sa ei teagi, mis see on!
04.04.2018
Strandberg tselluloositehasest: kui me peenikese puu ka metsast välja viime, siis meil ei olegi enam metsa!
18.03.2018
TV3 VIDEO | Vassiljev: peaminister Ratas ei ole kunagi valetanud ja kõik tema lubadused saavad teoks