Tele

GALERII JA TV3 VIDEO | Piilu kaadri taha! „Papad mammad“ uus hooaeg alustab juba täna õhtul 

Terttu Jazepov, 9. märts 2018 15:30
"Papad mammad" tegelased võtteplatsilFoto: Kalev Lilleorg
Vanavanemad – Volli ja Vaike, Jüri ja Ulla – on jälle tagasi ja nüüd läheb nende vahel lahti tõeline rivaalitsemine!

Kui väike Lenna tagasi kodumaa pinnale jõuab, otsustatakse ta jätta Eestisse. Nüüd tuleb tüdruk iga hinna eest uuesti „eestistada“ ja selle nimel pole miski enam püha! Mõlemad vanavanemad tahavad lapselast enda juurde elama ja head lahendust ei ole – keegi ju peab ka kaotama! Käsile võetakse kõikvõimalikud abinõud ja näha saab nii rõõmu- kui ka kurbusepisaraid.

Papad ja mammad leiavad endale ka uued ja ootamatud töökohad. Tööd leida on aga lihtsam, kui seda hoida. Lisaks tööseiklustele satuvad sarja meesosatäitjad üha enam täbaratesse olukordadesse, mistõttu näeb mammasid tihti mõistust kaotamas. Papa Vollil tekib suurusehullustus ja Jüri satub taas võimuka naise huviorbiiti. Mitskin keerab jätkuvalt naabritele korralikult käru. Hooaja edenedes ilmub välja Mitskini kadunud vend, kes keerab kogu elu pea peale. Ilmnevad mineviku saladused ja varjud. Vaike ja Volli suhe jookseb karile. Kas õnnelik lõpp või lõputu õudus? See selgub, kui hooaeg lõppeb!

"Papad mammad" uus hooaeg algab juba täna kell 21.30 TV3-s.

Samal teemal

29.04.2019
Lenna Kuurmaa sai „Papades mammades“ rolli: ma pakkumist väga pikalt ei kaalunud, värskendav on teha midagi igapäevatööst erinevat
20.02.2018
SUUR ÜLEVAADE: mida toob kevadhooaeg TV3 ekraanile?
30.11.2017
HEA TUJU VIDEO: seriaali „Papad mammad“ saateapsud
06.10.2017
„Papad mammad“: naised ei jõua mitte kuhugi, vaid ainult vinguvad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee