Inimesed

EBAMAISED KOGEMUSED SOSSI KLUBIS: Ingridi avara seljalõikega kleit ja niiske ihu ning Laura põletav pilk (6)

Jaanus Kulli, 9. märts 2018 00:02
TÄISMAJA: Sossi klubi 20 ja praegu kuumim klubibänd Patune Pool.Foto: Robin Roots

Reede, 2. veebruar. Tallinna üks vanemaid klubisid, Sossi klubi, tähistab 20. sünnipäeva. Ja veel kuidas! Praegu ühe kuumima tantsumuusikabändiga Patune Pool. Sellist hetke ei saa käest lasta, sellist hetke ei tule võib-olla enam kunagi, moosivad kallid kolleegid, kes mind koos ühega neist sel õhtul Sossi klubisse saadavad. Peaaegu et poolvägisi, sest toimetuses on juba paar aastat arutatud jutte, kas Sossi klubi on just see koht, kus keskeas naised (aga ka soome mehed) käivad endale kohalikku paarilist otsimas. On see tegelikkus või puhas linnalegend? 

Olgu kohe öeldud, et vähemalt ühe õhtu põhjal sellele küsimusele vastust ei leia. Sossi klubi juhatuse liikme Guido Kuurbergi sõnul käib neil tõepoolest üpris palju soomlasi. Aga kas tullakse lihtsalt tantsima või ka kaaslast otsima, ei oska ta arvata. „Küll käib siin aga kindel seltskond kohalikke tütarlapsi, kellel on üksainus eesmärk ja kelle näod on meile vägagi tuttavad.“

Olen kohal varemgi kui kolleegiga kokku lepitud, kui telefon heliseb. Süda aimab halba ja see osutub tõeks: kolleegist sõber olevat trennis jala välja väänanud – ei saa kõndidagi, rääkimata tantsimisest. Vale on nii läbinähtav, et katkestan lihtsalt kõne. Siin ma siis nüüd seisan, ei oska istuda ega astuda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.04.2019
Legendaarne Sossi klubi läks hingusele, sama saatus ootab ka Rock Cafed! Asemele tulevad bürood!
22.04.2019
Edvin Petrov: absoluutselt kõik bändid tahtsid Sossi klubis esineda
05.03.2018
GALERII | Tants ja trall! Legendaarne Sossi klubi pidas suurt juubelit
11.08.2016
KLUBIDE SURM: "Internetis saab isegi randevuu maha pidada, ööklubi polegi enam vaja"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee