Inimesed

TFW | Diana Arno kevadkollektsioon on justkui sõõmuke värsket paradiisisaare õhku 

Anu Saagim, 19. märts 2018 09:18
Diana Arno kevadkollektsioonFoto: Dmitry Knut
Moelooja Diana Arno esitleb Tallinn Fashion Weekil kargete pastellidega maalitud kevadkollektsiooni.

Nagu sõõmuke värsket õhku, lennutab Diana Arno kevadkollektsioon mõtted külmast märtsikuust otse soojale paradiisisaarele

Ühendades klassikalisi siluette, voogavat siidi ning uusimaid trendilõikeid, on kollektsiooni keskpunktis müstiline lind-naine, kes sirutab oma tiivad lihtsatest särkkleitidest rikkalike rüüsidega dekoreeritud esemeteni. Kleitidele, pluusidele ja seelikutele päikesetõusu lummavast värvigammast laenatud pastellidega maalitud suled ning ornamendid on valminud koostöös Eesti tuntud illustraator – Anneli Akindega.

Ka disaineri käekirjale omased rüüsid ja volangid võtsid nüüd hoopis uusi vorme, meenutades siidkleitide õhulist kergust rõhutavaid linnutiibu.

Kollektsioonis on tunda maalähedast lihtsust, heinamaade värskust ja lindudele omast vabadust, mis moelõigete ning kangastruktuuride abil suurlinna rütmidega ühtivad. Lihtsalõikelistest särkkleitidest voogavate maksideni, pakub Diana Arno kevadkollektsioon mitmetahulist moeelamust, muutes sind päevaks või õhtuks kauniks paradiisilinnuks.

Lisaks kevadkollektsioonile, esitletakse Tallinn Fashion Weeki raames ka disaineri päris esimest ehtekollektsiooni, mis valmis koostöös armastatud ehtekunstniku Tanel Veenrega.

Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal. Kevadise moenädala esitlejaks on River Island ning ürituse toimumisele aitavad kaasa KaubamajaGoldtimeDHLKevin.MurphySokos HotelValge KlaarOriflameRGBKultuurikatel ja Torres.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Õhtuleht

Samal teemal

23.03.2018
TFW | ÕL VIDEO: Mammu Couture on leidnud oma temperamentsema poole
23.03.2018
TFW SUUR GALERII | Vaata, millised kuulsad ja stiilsed külalised Tallinn Fashion Week'i avamist väisasid
22.03.2018
TFW SUUR GALERII | Tallinn Fashion Week on täies hoos ning kaunid modellid on vallutanud moelavad
22.03.2018
TFW | River Island`i kollektsioon on tulvil üleelusuurust ja lustlikku kitši

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee