Tele

GALERII JA VIDEO | Piilu „Kättemaksukontori“ telgitagustesse (2)

Televeeb, 8. märts 2018 12:44
Foto: Elvis Liivamägi/ TV3
„Kättemaksukontor“ on jõudnud 19. hooajani, mis tähendab seda, et sel korral on lood on natuke rohkem pöörased, veel fantaasiarikkamad ja naljakamad, lubatakse rohkem action'it ja situatsioonikoomikat. Iga detektiiv kogub endale aastatega vaenlasi – mida suuremad on juhtumid, seda suuremad on kurjamid, kes nende taga on!

Seekord tuleb detektiividel rinda pista just suurekaliibriliste kurjamitega, kes suudavad Freya, Luna ja Marioni elu üsna kibedaks teha. Veel saab vaataja teada, kes õigupoolest hoidis viimased 40 aastat Eesti kuritegevust oma kontrolli all.

Populaarne sari puudutab ka ühiskondlikke valuteemasid, milleks on naiste seksuaalne ahistamine ja küberkuritegevus. Esimene juhtum viibki detektiivid valuvaigistite nõiaköögi sarnasesse hämarasse ja ohtlikku maailma. Tiit Marvelist on vahepeal saanud tabletisõltlane ja temagi langeb korraks uut tüüpi valuvaigistite ohvriks. 

„Kättemaksukontor“ stardib uue hooajaga juba täna kell 21.30 TV3s!

Samal teemal

24.05.2018
GALERII | Vaata, kuidas filmiti „Kättemaksukontori“ 19. hooaja viimast osa
22.03.2018
Sotsid soovivad metsadele raiepiirangut
07.03.2018
„Pilvede all“ ja „Ohtliku lennu“ vaimus: telesarjad, millest võiks teha filmi
03.03.2018
"Kättemaksukontoris" mänginud Klaudia Tiitsmaa: teatrit tehes saab nii naerda kui ka nutta ja mõnikord oledki laval päriselt pisarates