Inimesed

Marilyn Kerro libakonto "avaldas" naise peagi sündiva lapse soo (19)

Ohtuleht.ee, 6. märts 2018, 09:27
MARILYN KERRO Foto: Robin Roots
Möödunud veebruaris tuli teatavaks rõõmus uudis - Eesti kuulsaim nõid, kolmel korral Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis" osalenud Marilyn Kerro ootab last. Hommikul hakkas sotsiaalmeedias levima uudis selle kohta, et Kerro on viimaks avaldanud ka oma peagi ilmavalgust nägeva lapse soo. Selgus, et info pärineb Marilyn Kerro nimel tehtud libakontolt.

Facebooki konto nimega devilmarilynkerro avaldas foto, mille allkirjas antakse teada järjekordsest loosimismängust. Postituse lõpus märgitakse, et nüüd on aeg puhata, sest pisitütar on terve päev emaüsas väga aktiivne olnud. Staarnõid teatab aga, et tegu on võltskontoga ja info ei vasta tõele. 

Marilyn oli väga pikalt paar Venemaa nõia Aleksandr Šepsiga, kellega ta kohtus "Selgeltnägijate tuleproovi" võtetel ning nende armuleek lahvatas suure hooga. Paar oli pikalt kokku-lahku suhtes, mis sai meediale teadaolevalt lõpu möödunud kevadel. 

Marilyn ei jäänud kauaks norutama – suvel postitas Norra noormees Mark Alexander oma sotsiaalmeediakontole pilte, kus Marilyn on tema embuses. Ja septembris andis Kerro „Seitsmestele uudistele“ avameelse intervjuu, kus sai sõna ka tema elukaaslane Mark Alexander, kes teatas, et Marilynist saab tema naine!

Samal teemal

12. aprill 2018, 16:55
Finaal juba täna! Kellest saab „Selgeltnägijate tuleproovi“ 18. hooaja võitja?
13. märts 2018, 11:52
Marilyn Kerro: laske lastel olla nemad ise, andke neile võimalus valida ja otsustada
6. märts 2018, 13:43
MARILYN KERRO ÕDE: staarnõia nimele on tehtud palju libakontosid, kus müüakse asju ja petetakse inimestelt raha
19. veebruar 2018, 14:29
TV3 VIDEO | STAARNÕID LAPSEOOTEL! Kerro teadis isegi oma ennustuses, et käesolev aasta on hea aeg laste sünniks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee