Inimesed

PILDID | Sekspomm Merlyn Uusküla tähistas Eesti 100. sünnipäeva klubis Teater (22)

Anu Saagim, 5. märts 2018 21:06
Merlyn Uusküla tähistas Eesti 100 sünnipäeva klubis TeaterFoto: Jaanar Nikker
Hiljuti taas rohkem tähelepanu all olev Merlyn Uusküla tähistas Eesti 100. sünnipäeva nädalavahetusel Klubis Teater ja seda koos kõigi oma fännide ja sõpradega, sest õhtu kulmineerus just Merlyn Uusküla live'iga! 

Klubikülastajaid oli sel õhtul kohale sõitnud ka kaugemalt Eesti otsast, et enda ammust lemmikut live's kuulata. Saal täitus Eesti100 pidustusteks särasilmsete kaunitaride ja patriootidest härradega, kes klubisse tõeliselt ülendava peohõngu tõid. Ka aksessuaarid olid sel õhtul tavapärasest erinevad, kellel sinimustvalged, kellel nostalgiline 100 kroonine rinda pistetud.


Pole õigemat aega nautida artisti, kes on meie südametesse möödunud aastakümnetel nii palju rõõmu toonud. Ka seda võib nimetada põhjuseks, miks vast selle öö kõige populaarseimaks sihtkohaks just klubi Teater valiti. Külalisi tervitasid imekaunid klubi Teater diivad, kes sel õhtul samuti iga kostüümi ja aksessuaariga Eesti 100 sünnipäeva tähistasid. DJ puldis küttis rahva kuumaks HIT FM'is rahva südameid vallutav Mark Kitajev ja lõbus sünnipäevapidu kestis varahommikuni.

Vaata pildigaleriid!

Samal teemal

15.03.2019
SUUR GALERII | Viru hotelli kabaree tähistas kümnenda juubelihooaja algust uhke peoga
20.07.2018
PILDID | Pidulised viskasid riided seljast! Suurim merepidu lõi kuumalained üle pea!
11.07.2018
PILDID | Klubi Teater lõbustuspargis, pidu pandi karussellil
06.07.2018
PILDID | Klubis Teater toimus järjekordne teatraalne peoõhtu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee