Foto: Teet Malsroos
Jaanus Kulli | video: Teet Malsroos 3. veebruar 2018 00:01
Carl Danhammer. Mäletate veel sellist nime? Esimest korda pani ta siin jalad põhjamaiselt kargesse, ent Soomega võrreldes kümme korda sogasemasse vette 1990. aastate keskel. Kui Eesti oli korraga vaba ning tabusid polnud ei äri- ega seltskonnaelus. Tee Eestis, võrreldes Soomega, viis vaid ülesmäge. Raha, naised ja viin – need olid joviaalse ärimehe igapäeva osa. Kuni ühel heal päeval tuli sein ette. Maksatsirroos.

Carl Danhammer. Mäletate veel sellist nime? Esimest korda pani ta siin jalad põhjamaiselt kargesse, ent Soomega võrreldes kümme korda sogasemasse vette 1990. aastate keskel. Kui Eesti oli korraga vaba ning tabusid polnud ei äri- ega seltskonnaelus. Tee Eestis, võrreldes Soomega, viis vaid ülesmäge. Raha, naised ja viin – need olid joviaalse ärimehe igapäeva osa. Kuni ühel heal päeval tuli sein ette. Maksatsirroos.

Carl Danhammer tunnistas, et kardab õhtuti magama minna, sest ei pruugi hommikul tõusta. Ta oli teadlik, et ägeda maksahaiguse põhjus on kangem kraam: „Kellegi keha ei suuda igavesti taluda kaht pudelit Koskenkorva viina päevas.“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon