Tuuli, Arbo, Andrese ja Kristjani eksootilised seiklused IraanisFoto: Erakogu
Anu Saagim 3. märts 2018 10:06
Juba sel pühapäeval stardib Kanal 2s seikluslik koguperesari "Meie aasta Iraanis". Seekord viib Tuuli, Arbo, Andrese ja Kristjani tee eksootilisele seiklusele Iraani. Kuidas saadakse hakkama islamivabariigis, kus naistele on lubatud poole vähem kui meestele? Kas Allah armastab tõesti mehi rohkem, kui naisi? Niqabchador,  burka ja hijab – mis neil vahet on? Kas naisi sunnivad neid hõlste kandma mehed ja Allah või soovib õrnem sugu end ise varjata maailma kurjuse ja himurate pilkude eest?

Juba sel pühapäeval stardib Kanal 2s seikluslik koguperesari "Meie aasta Iraanis". Seekord viib Tuuli, Arbo, Andrese ja Kristjani tee eksootilisele seiklusele Iraani. Kuidas saadakse hakkama islamivabariigis, kus naistele on lubatud poole vähem kui meestele? Kas Allah armastab tõesti mehi rohkem, kui naisi? Niqab, chador,  burka ja hijab – mis neil vahet on? Kas naisi sunnivad neid hõlste kandma mehed ja Allah või soovib õrnem sugu end ise varjata maailma kurjuse ja himurate pilkude eest?

Tuuli, miks valisite seekord Iraani? Kas just sellepärast, et tegu on äärmusliku, keerulise ja meile suht tundmatu kultuurimekaga?

Iraan on üks huvitavamaid riike maailmas. Kui meil Eestis alles oli kiviaeg ja muinaseestlased läksid kammkeraaamikalt üle nöörkeraamikale, siis Iraanis muutis maailma juba üks esimesi filosoofe Zarathustra ja loodi maailma esimene ja suurim impeerium – Pärsia impeerium. See kant on kultuuriliselt niivõrd põnev, aga samas veidi avastamata. Meile meeldivad need kohad, mis ei ole veel päris valmis, liiga reglementeeritud, liiga tallatud, paigad, kus saad tallata oma rada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (269)

Haistab publiku menu 4. märts 2018 19:47
Teleturg on tõusev meediavaldkond ja siin on võimalik jala nii-öelda ukse vahele saanud produtsendil miljonäriks tõusta.
Näiteks aastal 2015, mil ligi 600 000 euro kadumine ilmsiks tuli, teenis Reede OÜ kasumit summas 176 408 eurot, mis moodustas varasematel aastatel teenitud kasumiga kokku 592 106 eurot. Dividendidena maksis Tuuli sellest enesele eelmisel aastal välja kenakesed 300 000 eurot. Kui Reede OÜ kuulub Tuulile ainuisikuliselt, siis firmas Videopartner OÜ jagab ta võrdselt osalust Kaarel Veikega. Selle firma 2015. aasta kasum oli 97 797 eurot, koos varasematel aastatel teenituga lõpetas see firma aasta 132 368eurose kasumiga...
Seega oli Eskussonil hea pinnas, kust mõne aasta vältel ligi 600 000 eurot näpata. Meenutuseks – Eskusson ei ajanud küüsi OÜ Reede kasumi taha, vaid lasi firma mitme aasta müügikäivetelt maksuametile enam makstud käibemaksu tagastada hoopis oma firma kontole...
Lisaks arvestatavatele majandustulemustele on Tuuli soetanud enesele ka keskmiselt rohkem kinnisvara. Talle kuulub Tallinna kesklinnas kena korter. Tema firma bilansis on veel kaks korterit Tallinna kesklinnas ning talu ja maa järve ääres Peipsiääre vallas...
rahaboss Jim 4. märts 2018 19:12
Küsimus:
"Kuidas olete suutnud ennast nii pikalt kodust eemal olles ära majandada? Reisimine pole sugugi ju odav lõbu."
Vastus: ...., midaiganes....
Kumb neist siis lihtsameelne on? Küsija või hoopistükkis rumala vastusega nõustuv rahvas?
Ei maksaks unustada, et tegemist siiski majandusliku ettevõtmisega, mis ilmselgelt ka korraliku kopika sisse toob. Samas persoon ise, tuntud ja tunnustatud, külmalt kalkuleeriv, üliedukas ärinaine, kes ilmselgelt rahapuuduse käes ei vaevle... Pigem vastupidi.
Hipsteri- lillelapse- naiivitari imago tuleb asjatoimetustele ainult kasuks...
PS!
Rumalamad võivad nüüd miinuseid laduma hakata!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS