Üritused

Karl & Karl-Kristjan: proovime külma närvi hoida, et kõik välja tuleks 

Terttu Jazepov, Keit Paju, 2. märts 2018 17:41
Karl & Karl-Kristjan "Eesti laulu" finaaliproovisFoto: Robin Roots
Karlide emotsioonid finaali eel on eilsega võrreldes head. „Me olime esimesed, kõik alles panid asju valmis ja mõtted olid mujal. Aga vähemalt saime esituse paar korda läbi teha ja nüüd sujus juba väga hästi,“ on Karl-Kristjan Kingi rahul.

Noorte loo üheks autoriks on ka salapärane Wateva, keda finaaliks siiski lavale kaasa ei võeta, sest grupp on Los Angeleses.

Samal teemal

Karlid pole veel mõelnud, mida võidu korral Eurovisioni lavasõul teha. „Kui homme peaks õnn naeratama, siis me kindlasti võtame selle uuesti ette, teeme omad kalkulatsioonid ja proovime ideede pommitamisega jõuda nii kaugele kui võimalik. Siis teeks midagi täiesti teistsugust kui siin,“ arvab Karl-Kristjan.

Finaali jaoks ei ole noormehed otseselt proove teinud. „Poolfinaaliks oli kõik ära õpitud, laul ja laulusõnad on selged. Vahepeal oleme paar kontserti andnud, muusikat teinud ja stuudios käinud. Proovime külma närvi hoida, et kõik välja tuleks,” räägib Kingi.

Eesti laulul” osalemine on suurendanud ka noormeeste fännibaasi. „Instagramis on palju jälgijaid juurde tulnud. Tuntus on Eestis väga suhteline, aga me oleme saanud oma muusikat suuremale ringile tutvustada,“ on Karl-Kristjan rahul.

Karlidele on saadetud ka fännikirju, kus avaldatakse lootust, et just nemad võidavad. „Paar joonistust on ka tulnud,“ lisab Karl Killing.

Samal teemal

03.03.2018
ÕL VIDEOANKEET | Mida tahaksid Karl-Kristjan ja Karl Killing teada tulevikku nägeva kristallkuuli käest?
02.03.2018
GALERII | Vaata, mis toimub „Eesti laulu“ finaali eel lavaproovides!
19.02.2018
ÕL GALERII | Järjekord selge! „Eesti laulu“ finaali avavad Karlid, lõpetab aga Evestus