Foto: Kalev Lilleorg
Televeeb 1. märts 2018 16:46
Vanavanemad – Volli ja Vaike, Jüri ja Ulla – on jälle tagasi ja nüüd läheb nende vahel lahti tõeline rivaalitsemine! Kui väike Lenna tagasi kodumaa pinnale jõuab, otsustatakse ta jätta Eestisse. Nüüd tuleb tüdruk iga hinna eest uuesti „eestistada“ ja selle nimel pole miski enam püha!

Mõlemad vanavanemad tahavad lapselast enda juurde elama ja head lahendust ei ole – keegi ju peab ka kaotama! Käsile võetakse kõikvõimalikud abinõud ja näha saab nii rõõmu- kui ka kurbusepisaraid.

Papad ja mammad leiavad endale ka uued ja ootamatud töökohad. Tööd leida on aga lihtsam, kui seda hoida. Lisaks tööseiklustele satuvad sarja meesosatäitjad üha enam täbaratesse olukordadesse, mistõttu näeb mammasid tihti mõistust kaotamas.

Papa Vollil tekib suurusehullustus ja Jüri satub taas võimuka naise huviorbiiti. Mitskin keerab jätkuvalt naabritele korralikult käru. Hooaja edenedes ilmub välja Mitskini kadunud vend, kes keerab kogu elu pea peale. Ilmnevad mineviku saladused ja varjud. Vaike ja Volli suhe jookseb karile. Kas õnnelik lõpp või lõputu õudus? See selgub, kui hooaeg lõppeb!

Osades: Raivo E. Tamm, Tõnu Oja, Kaili Närep, Piret Kalda, Rebeka Kask jpt. 

„Papad mammad“ uus hooaeg stardib HOMME, reedel kell 21.30 TV3s!