Üritused

TOHOH! Rasmus Rändvee on tagasi „Eesti laulul“ (1)

Ohtuleht.ee, 1. märts 2018 14:42
Foto: pressimaterjal
Rasmus Rändvee on tänavu tagasi "Eesti laulul", kuid seekord konkursiväliselt. Aasta tagasi tegi Rasmus tugeva come-backi, kui saavutas oma looga "This Love" laulukonkursil suurepärase 3. koha. Sel laupäeval tuleb "Eesti Laul 2018" finaalis ning päevases peaproovis esmaettekandele tema uus singel nimega "Falling in love with you".

Lugu on kirjutatud koos Paal Pilleri ja Bert Prikenfeldiga. "See lugu on vanemgi kui "This Love". Hakkasin juba eelmise aasta algusest töötama uue muusika kallal. Käisin stuudios näiteks Iirise, Raul Ojamaa, Ewerti, Berdi ja teistegagi. Lõpuks pärast mitmete lugude salvestamist jõudsin taaskord selle looni," räägib Rasmus.

Laupäeval on Saku suurhallis Rasmusega koos laval ka esimene Läti "X Factori" võitja Arturs Gruzdinš. "Kuna meil oma sama plaadifirma, siis tundus tore ta endaga lavale kutsuda - seeläbi tutvuvad eestlased uue toreda naaberriigi lauljaga ning eks ilmselt minagi jõuan läbi tema uue publikuni Lätis," lisas Rasmus.

Täna hommikul võis Artursit näha juba "Terevisiooni" saates esinemas, ta esitas kaveri Tanel Padari ja The Suni loost "Hopelessness You".

Eesti Laul 2018 finaalkontsert algab laupäeval kell 19.30 ning seda saab jälgida nii ETV, ETV+ kui ERR.ee vahendusel. Lisaks teeb finaalist maraton otsesaate Raadio 2.

"Eesti Laul 2018" finaalkontsert toimub Saku suurhallis 3. märtsil ning veel on võimalik osta pileteid saate peaproovi, mis algab laupäeval kell 13.00. Peaproovi piletid saad soetada SIIT.

Samal teemal

09.03.2018
VAATA | Rasmus Rändvee avaldas oma singlile "Falling in Love with You" video
03.03.2018
SUUR KÜSITLUS | Eesti staarid on rääkinud: Eurovisionile peaks sõitma Elina Nechayeva
01.03.2018
IGAVAIMAST IGAVAIMAD: millised lood on „Eesti laulul“ jäänud viimaseks?
01.03.2018
VIDEO | Stig Rästa pole oma muusikavideote pealt ühtki eurot teeninud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee