Inimesed

TOP 5 | Mis on ühist tänastel sünnipäevalastel Justin Bieberil ja Karl-Erik Taukaril? (21)

Ohtuleht.ee, 1. märts 2018 11:20
Justin BieberFoto: AFP/Scanpix
Täna tähistavad oma sünnipäevi nii Kanada popikoon Justin Bieber kui Eesti tõeline superstaar Karl-Erik Taukar. Ehkki Bieber ja Taukar on kaks täiesti erinevat meest, leidub siiski mõlemal superstaaril mõningaid suuri sarnasusi. Mis need on?

Iga laul saab hitiks

Uskumatu! Nii Bieberil kui Taukaril on tohutu staarigeen. Piltlikult jääb mulje, et kõik mida need mehed puudutavad, muutub kullaks. Seda ka muusikas. Ükskõik, mis looga lauljad ka välja ei tuleks, on kindel, et need laulud saavad hitiks. Justin Bieberi esimene populaarseim laul on kaheksa aasta eest välja tulnud "Baby", millel on Youtube's üüratud 1 825 204 727 vaatamist. Taukari neli aastat tagasi ilmavalgust näinud esimene suurem hittlugu "Seitsme tuule poole" muutus siinmail samamoodi väga menukaks - praeguseks on seda Youtube'i avarustes vaadatud ligi miljon korda. Eesti mõistes on see igati väärikas tulemus.

Mõlemal on lauljast tüdruksõber

Justin Bieber on juba aastaid olnud kokku-lahku suhtes Disney kanalilt kuulsaks saanud lauljanna Selena Gomeziga. Pärast mõnda aega lahus oldud aega, on paar viimaks jälle koos. Lauljannast tüdruksõber on ka Taukaril. Nimelt on tal leivad ühes kapis Põhja-Tallinna endise lauljatari Kerli Kivilaanega.

Kerli Kivilaan ja Karl-Erik Taukar Foto: Erlend Štaub
Selena Gomez ja Justin Bieber Foto: AFP/Scanpix

Osavad pillimängijad

Veel enne seda, kui Taukar alustas oma lauljateed, oli mees hoopiski basskitarrist. 2015. aastal kirjutas Õhtuleht, et Taukar otsib endale uut kodu, sest pille on kodus juba nõnda palju, et need ei taha sinna kuidagi ära mahtuda. Kitarr pole võõras instrument ka Bieberi jaoks. Lisaks oskab Justin mängida ka trumme, klaverit ja trompetit. 

Karl-Erik Taukar Foto: Robin Roots
Justin Bieber Foto: Reuters/Scanpix

Väikeste tüdrukute lemmikud

Mõlemad armastavad korvpalli

Nii Bieber kui Taukar on mõlemad kirglikud korvpallimängijad. Taukari korvpallihuvist saime lähemalt teada Kanal 2 saates "Saage tuttavaks", kus mees oma hobist ka pikemalt rääkis. Samamoodi on Bieberi üheks lemmikharrastuseks korvpall - oma oskusi palliplatsil on mees aeg-ajalt ka sotsiaalmeedias demonstreerinud. Lisaks on ta mänginud ka NBA tähtede korvpallinädalavahetuse raames peetud kossumängus.

Samal teemal

01.03.2021
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Karl-Erik Taukar!
18.05.2018
VIDEO | Karl-Erik Taukar avaldas uue videosingli sunniviisiliselt
19.03.2018
Karl-Erik Taukar "Legendide lahingus" osalemisest: mina endas räpparit ei avastanud
02.03.2018
Sünnipäev läks käest? Justin Bieber nägi pärast tähistamist üsna räbal välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee