Dr Phil koos abikaasa Robiniga. Foto: Jason Merritt
Ohtuleht.ee 28. veebruar 2018 13:15
Telepsühholoog dr. Phil leinab 68 aasta vanuses surnud naiseõde Cindi Broaddust, kes oli 17 aastat tagasi üle elanud kohutava õnnetuse.

Ajakirja People teatel suri Phili abikaasa Robini õde 19. veebruaril ning saadeti viimsele teele 23. veebruaril - oma sünniaastapäeval. "Oleme kõik lohutamatus leinas ja ma tunnen temast iga päev puudust," kirjutas Robin McGraw. "Cindi oli meie kangelane."

17 aastat tagasi langes Cindi juhuse läbi happerünnaku ohvriks. Keegi viskas maanteesillalt alla purgitäie hapet, mis räntsatas läbi Cindi ja tema abikaasa Jimi auto tuuleklaasi. Naine magas parajasti kaasreisijaistmel ning ärkas kohutava valu peale.

"Mäletan, et olin hästi rahulik ja rääkisin Jimiga ja ütlesin, et ta auto peataks," rääkis Cindi mullu Duncani regionaalhaigla töötajatele. "Jim aga väitis, et ma röökisin nagu ratta peal ja et ma olin suremas. Ma tõesti ei arvanud, et mul on enam kaua elada jäänud. Arvasin, et olen suremas."

Arstid andsid naisele, kelle kehast oli 70% põlenud, vaid 30% elulootust. Cindi jäi küll ellu, kuid talle tuli teha üle tosina operatsiooni.

Oma õemehe dr Phili saates rääkis Cindi hiljem: "Teadsin, et olen suremas, ning mind valdas suur rahu, sest sain sõnumi: pean vastu pidama. "Te peate ütlema mu lastele, kui väga ma neid armastan ja et ma pole valmis neid maha jätma.""

Piinadele vaatamata jaksas Cindi oma kolm tütart üles kasvatada. "Cindi elas iga päev oma tütarde nimel ja te tegite temast maailma õnnelikema naise," kirjutas tema õde oma järelehüüdes.