Inimesed

KUULA ja VAATA! Naised Köögis tegid Eestile sünnipäevaks laulu (46)

Terttu Jazepov, 23. veebruar 2018, 18:28
Naised Köögis Foto: Teet Malsroos
Homme, 24. veebruaril tähistab Eesti oma 100. juubelit. Selle puhul jagavad Naised köögis oma Facebooki lehel Eestile pühendatud vahvat sünnipäevalaulu.

"Jagame teiega oma uut lugu “Eesti sünnipäevalaul”. Lindistasime loo vaid mõned päevad tagasi ja sama spontaalselt sündis laulule ka pildirida. Seekord tähistasime koos vabariigi aastapäeva pisut ette. Oli 18 kraadi pakast ning helgemad hetked sellest päevast võttis üles Imre Annus. Meie käsul, meeste abiga, kärssava tordi ning kummulimineva saani kiuste, hobujõul ja havi tahtel liikusime Põhja-Sakalast lõuna poole Heimtali külla, et tervitada naist, keda väga imetleme - tekstiilikunstnik Anu Rauda, kellele anti selsamal päeval Haapsalus üle elutööpreemia. Katsime talle üllatuslaua ja laulsime uut laulu. Saime osa tema vaipadesse kootud kargest soojusest, mis on Eestile nii omane. Suur tänu kõigile asjaosalistele! Juubilarile aga: Elagu! Elagu! Elagu!" kirjutavad naised oma postituses. 

Samal teemal

11. november 2018, 12:48
KUULA | Ansambel Naised Köögis avaldas uue loo, mis pühendatud isadele
13. juuni 2018, 12:02
Naised Köögis meesfännidest puudust ei tunne: võib-olla tuleb ka aasta isa laul!
17. detsember 2017, 11:51
Hittloo „Aasta ema“ autor Kristiina Ehin: ma arvan, et see laul kõnetas nii paljusid, kuna selle tähtsaimaks märksõnaks on meestepuudus
30. aprill 2017, 22:06
Naised Köögis murravad "Aasta emaga" rekordeid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee