Inimesed

Veendumus: Natalie Woodi tappis tema abikaasa 

Triin Tael, 25. veebruar 2018 12:15
IGAVESTI 43AASTANE: Ebaselgetel asjaoludel surma saanud Natalie Wood filmis „West Side Story“. Foto: Reuters/Scanpix
Hollywoodi tähe Natalie Woodi aastatetaguse salapärase surma kohta sigineb järjest uut infot - näitlejanna lapsepõlvesõber on veendunud, et näitlejanna surmas on süüdi tema abikaasa Robert Wagner (87).

43aastane „West Side Story“ täht Wood kadus 1981. aastal Splendouri-nimeliselt jahilt, kus ta koos abikaasa ning filmikolleeg Christopher Walkeniga aega veetis. Laeval viibis ka kapten Dennis Davern. Hommikul leiti endine lapstäht uppununa, seljas vaid öösärk ja jakk. Lähistelt leiti ka kummipaat - oletati, et Natalie oli püüdnud jahilt paadikesse astuda, kuid vääratanud. 

Samal teemal

Wagner rääkis ülekuulamisel, et oli oma naist viimast korda näinud jahtlaeva tualettruumis juukseid sättimas. Kuid Los Angelese šerifi alluvuses töötav komissar John Corina kahtlustab, et Wood ei läinud ise vette ning Wagner varjab midagi. Kapten on rääkinud, et abielupaar tülitses ägedalt - Wagner oli süüdistanud Walkenit tema naise himustamises.

Woodi lapsepõlvesõber Ed Canevari kinnitas hiljuti Radar Online'i intervjuus, et ta pole eales Woodi surma õnnetusjuhtumiks pidanud. „Usun, et Robert Wagner tappis ta. See mätsiti kinni,“ ütles 80aastane Canevari. Ta toonitab: Wood pelgas lapsest peale vett. Canevari teooriat paistab tõestavat ka asjaolu, et Woodi surnukehalt leiti vägivalla tundemärke. Lisaks on välja ilmunud uued tunnistajad, kes rääkisid, et kuulsid enne näitlejanna kadumist jahtlaevalt tülitsemist. Ka kapteni väitel oli Wagner karjunud ägeda tüli käigus oma naisele: „Kasi mu laevalt minema, raisk!“

Samal teemal

29.11.2018
„West Side Story“ täht naaseb Spielbergi uusversioonis ekraanile
02.10.2018
„Süü on tähtedel“ staar sai Tony rolli uues „West Side Storys“
24.07.2018
UURIJA: "Natalie Woodil olid kallaletungi ohvri vigastused!"
08.02.2018
Natalie Woodi surmas langeb kahtlus taas tema mehele