Inimesed

"Terevisiooni" kompudest uudistelugejad rabavad tööd teha neljast hommikul öösel kella üheni!

Raadiopuldist hommikutelevisiooni: mis mehed on Juhan Kilumets ja Indrek Lepik? (13)

Keit Paju, 14. veebruar 2018, 15:28
Juhan Kilumets ja Indrek LepikFoto: Martin Ahven

“Kui ma lõpetan kell üksteist öösel spordivahetuse ja järgmisel hommikul kell viis pean juba kodust välja tulema, et teha „Terevisiooni“, siis on päris raske, aga noh, noor mees,” räägib oktoobris “Terevisioonis” uudistelugejaks saanud Juhan Kilumets oma pöörasest graafikust. Koos eetrikaaslase Indrek Lepikuga on nad ühed vähestest meestest, kes "Terevisioonis" uudisteankruks olnud.

Oma loomuselt on noormehed üpriski vastandlikud: Juhan on täielik ekstravert, kel jutt jookseb, vahel isegi ehk liialt. Indrek on aga reserveeritud, tagasihoidlikum ja vaiksem introvert. Noormeeste sõprus sai alguse juba mõned aastad tagasi, kui mõlemad ERRi raadiotoimetuses kokku sattusid. Nüüd on noormehed kolleegid ka “Terevisiooni” saates, lugedes pea igal argipäevahommikul ette tähtsamaid uudiseid. Kuid millised persoonid selle oranžikarva diktorilaua taga seisavad?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. veebruar 2018, 10:40
Neljapäevane „Terevisioon“ läheb eetrisse viipekeelsete tõlkidega
14. veebruar 2018, 16:23
Veider või kasulik? „Terevisioonis“ arutati kell pool kaheksa hommikul eestlaste seksuaal- ja suhteprobleemide üle ja anti nippe, kuidas endast turvaliselt alastipilte saata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee