Foto: TV3
Televeeb 12. veebruar 2018 14:10
Juba täna õhtul saab TV3 ekraanil näha Mart Sanderi populaarse romaani „Litsid“ ainetel valminud ajaloolist draamasarja. Osades on Merle Palmiste, Hanna-Liina Võsa, Andres Dvinjaninov, Liisu Krass, Jekaterina Novosjolova, Liisa Linhein, Pirjo Jonas, Gerda Johnson, Lisette Pomerants, Mirjam Aimla, Aleksander Okunjev, Hellar Bergmann, Kaisa Selde, Toomas Kolk ja paljud teised.

Suurejooneline ajalooline draamasari näitab väikese Eesti Vabariigi saatust läbi härrastemaja naiste ning sealt läbi käivate külaliste silmade. Seriaali tegevus toimub Eesti jaoks pöördelistel aastatel 1939-1940. Euroopas on alanud Teine Maailmasõda, Eesti Vabariik ja Nõukogude Liit on sõlminud nn baaside lepingu ning Eestisse saabuvad Vene diplomaadid ja sõjaväelased.

Proua Kuke peetavast kõrgema klassi meesteklubist käib läbi kogu toonane poliitiline eliit ja sõda ei jäta puutumata ka härrastemaja. Läbi lõbunaiste silmade avanevad revolutsioonilised ja tuntud ajaloosündmused, armastus, võimuiha ja poliitilised intriigid.

Telia klientidel on eksklusiivne võimalus kõik osad korraga ära vaadata videolaenutusest.

„Viimastel aastatel oleme olnud tunnistajaks ühele põnevale trendile - Eestis toodetud filmid ja sarjad on televaatajate seas väga kõrgelt hinnatud. Näeme seda nii oma TV kui videolaenutuse klientide eelistusest. Meil on väga hea meel, et uus ja väljakutsuva nimega eestimaine sari esmajärjekorras just Telia klientideni läbi videolaenutuse jõuab,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

Ajalooline draamasari „Litsid“ alustab täna kell 21.30 TV3s!