Trad.Attack! muusikaauhindade jagamiselFoto: Erlend Štaub
Toimetas Katharina Toomemets 11. veebruar 2018 11:39
Saates "Hommik Anuga" oli külas ansambel Trad.Attack!, kes jaanuaris toimunud muusikaauhindade jagamisel pärjati ka aasta ansambli tiitliga. Bändiliikmed ütlesid, et mingeid privileege neile seetõttu ei laiene. 

„Laieneb loodetavasti kuulajaskond ja see ongi suurim auhind,“ sõnas kitarrist Jalmar Vabarna. „See on ikka minu lemmikauhind, aga ema ütles, et te võiks nüüd lõpetada kandideerimise ja anda teistele ka võimaluse,“ naeris torupillimängija Sandra Vabarna.

Jalmar ütles, et sellega seoses pandi uue plaadiga hoopis suurem eesmärk. „Saime juhuslikult teada, et Grammydele saab olla nomineeritud ainult siis, kui omad plaati USA plaadifirma alt,“ ütles Tõnu. „Mõtlesime, et mõnel mehel siin on ja meil pole, et kuidas seda saada. Agendiga rääkisime ja ta saatis meile veebisaidi ja järgmise albumiga siis kavatseme kuidagi sinna jõuda, et saaks Grammydel kandideerida, et ometi Bruno Mars ei saaks kõiki auhindu,“ muigas Jalmar.

Enne seda ootab Trad.Attack!-i aga ees Eesti tuur, mille jooksul nad esinevad igas Eesti maakonnas. „Kui me sellega hakkama saame, et kõigis maakondades on mängitud ja inimesed tulevad, siis on õige aeg minna Grammydele,“ lisas Sandra naerdes.  

Anu tegi bändile ka väikese võistluse, et välja selgitada, kes on Trad.Attack!-is parim pillimees. Jalmar ütles, et see auhind on Tõnu, sest etnokulpide jagamisel anti just talle parima pillimehe auhind. Anu oli stuudiosse kutsunud mõned lapsed, bändiliikmed mängisid oma pillil väikese soolo ning lapsed pidid siis valima oma lemmiku. Võistluse võitis Jalmar. 

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Veider fenomen.. 13. veebruar 2018 10:17
Mina nende muusikas ja loomingus imet ei taba.. Vahva, aga ei enamat. Ju olen siis harimata ja kitsa silmaringiga. Siiski tundub mulle, et kuningas on alasti :) Praegu on lihtsalt moodne nende muusikat fännata.
Selge 11. veebruar 2018 19:37
järgmise kontserdiga viiakse publik südameatakini. Siis muudetakse ansambli nime: Heart Attack.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS