Paul McCartney ja Ringo StarrFoto: Neil Hall
Ohtuleht.ee 9. veebruar 2018 11:17
Legendaarne USA produtsent Quincy Jones on enne 85 aasta juubelit üles astunud skandaalse avaldusega.

Jones nimetas väljaandele Vulture antud intervjuus biitleid maailma halvimateks muusikuteks.

„Paul oli kõige halvem bassimängija, keda ma eales kuulnud olin. Ja Ringo? Ärge parem hakake!" ahhetas vanameister ja meenutas, kuidas The Beatlesi trummaril oli kulunud nelja takti pikkuse jupi lindistamiseks kolm tundi. "Ta lihtsalt ei saanud sellele pihta."

Kui Ringo läks õlut jooma ja karjusepirukat sööma, kutsus Jones kohale džässtrummar Ronnie Verrelli. „Ronnie tuli 15 minutiks ja tegi asja prauhti ära," seletas produtsent. Kui The Beatlesi trummar naasis, palus ta, et talle mängitaks viimatist salvestist ette. „Ringo ütleb: „Pole päris vigagi!" Ja mina ütlesin: „Jaa, sest seal ei mängi ju sina!"

Kriitikat jagub tal teistelegi. Michael Jacksoni kohta ütleb Jones, et tolle jutt nahahaigusest oli täielik jama. Lisaks olevat popikuningas palju laule varastanud. „No kuulge, noodid ei valeta! Ta oli ehtne Machiavelli. Ahne. Ahne," kinnitas Jones, kes oli Jacksoni mitme hittalbumi kaasprodutsent.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

fake news 10. veebruar 2018 22:08
kvinsi jones ei lindistanud midagi nendega neid tavistoki lugusid olen ka vaadanud ned on igavamad nendest vandenõudest aidati meedia ja rahaga suhetega kindlasti maikujuta mis vanamees oleks neid lugusid kirjutanud muide bakarak simbel fox herp alpert oleks võinud mõne teha
tähendab ned jutud hakkasid sellest kui mingid ameerika seniilid hakkasid meenutam bee geesi sgt pepperi lindistamist
montauk 10. veebruar 2018 14:04
Biitlid olid Frankfurti koolkonna ja selle filiaali Tavistoki instituudi projekt.
http://www.whale.to/b/lennon_h.html
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS