Inimesed

Priit Toobalil suur roll EV100 tähistamisel: presidendi vastuvõtul mekivad külalised just tema külalistemaja peakoka suupisteid (17)

Delfi, 8. veebruar 2018 23:35
Priit ToobalFoto: Robin Roots
Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel ERMis on märgiline roll ka Kildu ratsakeskus-külalistemajal, mille omanik ja tegevjuht on endine poliitik Priit Toobal. Just sealne peakokk valmistab peo jaoks suupisteid.

Toobal ostis Kildu koolikompleksi 50 000 euro eest 2016. aastal, et sinna külalistemaja rajada. Samal aastal ostis ta 50 000 euro eest Kildu kooli kompleksi, et sinna külalistemaja rajada.

See pole ainus valdkond, kus ta tegutseb, Suure-Jaanis avas ta matusebüroo. 

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfis.

Kildu ratsakeskus-külalistemaja kirjutas neljapäeval Facebookis, et nad osalevad EV100 presidendi vastuvõtu toitlustustiimis.

"Igast maakonnast valiti üks peakokk, üks ettevõte, kel on suur au ja võimalus 24. veebruaril ERMis valmistada ja pakkuda vabariigi president Kersti Kaljulaidi külalistele suupisteid. Viljandimaad esindab Kildu külalistemaja peakokk Raul Liebenau," teatas ettevõte.

"Raul saab endaga ERMi kaasa võtta ka kaks abilist. Raulile lähevad meie meeskonnast appi Taimi Leinsoo ja Kristi Grünbaum. Peakoka ja abiliste roll on valmistada umbes 1500 suupistet, mille maitsed Viljandimaale omased. Suupisted mõtles välja Raul ise."

Samal teemal

24.02.2018
ÕL VIDEO JA GALERII | Presidendi vastuvõtu menüüst leiab jaanalinnu- ja karuliha, sammalt ja kuusevõrseid
20.02.2018
Täna „Radaris“: Priit Toobal ehitab endale miljoni eest turismikompleksi!
13.02.2018
TOP 100 | TÜRIL TÕUGATI MEEST: need on Eesti kõige absurdsemad uudised ja pealkirjad
12.02.2018
FOTO | New Yorgi kuulsaim hoone säras Eesti lipu värvides

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee