Ellen DeGeneresFoto: Reuters/Scanpix
Televeeb 7. veebruar 2018 12:43
Oma 60. sünnipäeva tähistamiseks üllatas jutusaatejuht Ellen DeGeneres oma stuudiopublikut, kelle seas oli üle 100 inimese, uudisega, et nende vahel läheb jagamisele miljon dollarit.

DeGeneres on pidevalt rõhutanud, et inimestele tuleb teha head ning ta võttis osa ka kampaaniast „Miljon heategu“. Oma sünnipäevasaateks kutsus naine üle stuudiosse üle 100 inimese, kes olid näinud palju vaeva, tehes heategusid, et tema publikusse pääseda.

Teletäht ütles oma publikule, et summa miljon dollarit on suurim, mida ta kunagi jaganud on. „Ma loodan, et te jagate seda raha edasi ning jagate headust,“ ütles ta.

DeGeneres tegi koostööd hommikuhelvestefirma Cheerioga, kogudes lugusid, kuidas teistele head tehakse ja sellega ka maailma paremaks muudetakse. Kokku loodetakse koguda miljon heategu ning parimad lood lastakse ka Elleni show eetrisse.

DeGeneresi sünnipäevaks valmistas naisele rõõmu ka tema abikaasa Portia Lee James DeGeneres, kes viis saatejuhi kokku oma suurima eeskuju, gorillauurija- ja kaitsja Dian Fossey’ga.

Õnnitlusi teletähele jagasid ka mitmed staarid, nende hulgas näiteks Bono, Will Smith, Meryl Streep, Hillary Clinton, Eminem, Taylor Swift jne. Elleni saate esimene külaline, Jennifer Aniston, tuli aga saatesse kohale isikikult, et oma õnnitlused edasi anda.