Inimesed

Hannes Võrno naaseb telesse (58)

Anu Saagim, 6. veebruar 2018 18:29
Hannes VõrnoFoto: Tallinna TV
Hannes Võrno asub Tallinna TV otse-eetris juhtima saadet „Hannes Võrno 33 minutit“ 

Pikka aega ekraanilt ära olnud Hannes Võrno hakkab Tallinna Televisiooni (TTV) otse-eetris juhtima talk-show'd teemadel, millest avalikult sageli kõnelda ei julgeta.

Samal teemal

"Mind võivad saatekülalistega eristada maailmavaated, hoiakud ja suhtumised, aga me ei asu mitte mingil juhul nii-öelda revolutsiooniredeli erinevatel pulkadel," ütleb Võrno ja taunib ühtlasi meedias valitsevat olukorda, kus sõna saavad ainult kindlaks kujunenud inimesed. "Soovin saates rääkida nendega, kellega saab asjadest ausalt vestelda, mitte nendega, kellega justkui "peab" rääkima."

Võrno liitumine TTV-ga on üks osa muudatustest, mis algasid ligi aasta tagasi, kui Revo Raudjärv telekanalit juhtima asus.

"Veel aasta tagasi ei olnud mul kerge leida tipptasemel saatejuhte, kes tahaksid tulla Tallinna Televisiooni saateid juhtima. Aga siis viis mind saatus kokku Hannes Võrnoga ja kohe esimesel kohtumisel sai selgeks, et meil on palju sarnaseid mõtteid ja ideid. Mul on hea meel selle üle, et kokkulepe Võrnoga on pannud jää murduma ja meie viimaste kuude otsingud saatejuhtide leidmiseks on hakanud vilja kandma," märkis Raudjärv, kelle kinnitusel on TTV ekraanile peatselt oodata veel tuntud telenägusid.

"Hannes Võrno 33 minutit" läheb Solarise keskuses asuvast endisest "Ringvaate" stuudiost eetrisse igal teisipäeval algusega kell 21.30 – vahetult enne TTV populaarseimat saadet "Otse kümnesse."

Esmakordselt näevad vaatajad uut otsesaadet juba 13. märtsil.

Samal teemal

12.06.2018
VIDEO | Hannes Võrno: ma tean seda tunnet, kui ma endas tiigri esile kutsun
14.03.2018
Katrin Pauts: tuhmuv telestaar Hannes Võrno elas viieaastase lapse kaudu välja oma komplekse ja ängi?
13.03.2018
VIDEO | Hannes Võrno: kui ma tahan televisiooni teha, siis ma lähen televisiooni ja teen saadet!
15.02.2018
Tallinna linnavalitsus tahab Tallinna TV erameediale maha müüa