Saund

Popansamblist Respekt lahkuv Rita Liiver: otsus tuli minu jaoks väga raskelt (44)

Maily Mau, 6. veebruar 2018, 11:29
Foto: Aldo Luud
Popansambel Respekt edastas täna fännidele kurva uudise – nimelt lahkub perekondlikel põhjustel duost Rita Liiver.

„Püüdsime mõlemad tema lahkumist vältida, kuid see on siiski vältimatu,“ vahendab Muusikaplaneet Kerdo Mölderi sõnu.

Samal teemal

Rita kommenteeris Õhtulehele, et otsus tuli tema jaoks väga raskelt: „See peatükk Respektis sai minu jaoks läbi. Ma lahkama ei hakka, miks nii ja miks naa... Nii minul kui ka Kerdol on oma head ja vead ja laiali sai siiski mindud sõpradena. Elu läheb edasi. Laulmist ma kohe kindlasti seljataha ei jäta. Alustasin uue projektiga, millest kuulete õigepea. Respektile soovin jaksu ja vastupidamist, et uued tuuled uue lauljannaga neid kõrgele lennutaks. Kallitele fännidele tahan öelda, et ärge palun norutage, te ei jäänud minust ilma. Loodan, et tulevikus kohtume veel palju kordi.“

Rita annab oma viimased kontserdid 16. veebruaril Viljandis, ööklubis Red ja 17. veebruaril Tallinnas, Kannu Kõrtsis.

Kerdo Mölder kommenteeris, et ta kaalus pikalt Respekti lõpetamist, kuid otsustas siiski, et hakkab pidama läbirääkimisi uue lauljatariga. „Nime ei saa veel nimetada, kuna kindlat otsust ei ole veel langetatud,“ mainis Mölder.

Kaks aastat tagasi lahkus bändist ka Jane Kruusmaa. 

Jane kirjutas toona enda Facebooki: „Armsad sõbrad, tuttavad ja muidu huvi tundvad inimesed. Kuigi ei uskunud, et midagi avalikult kirjutama hakkan, siis teen seda ikkagi, sest kirju on nii palju, et ma ei jõua lihtsalt kõigile vastata. 
Ühesõnaga aitäh, et huvi tunnete, see tähendab mulle palju!
Ma ei ole haige, ei hakka ka surema, seega pole vaja ei mulle ega Kerdole kaastunnet avaldada. 

Tegelikult on kõik suurepärases korras. Lihtsalt kui kaks emotsionaalset ja väga impulsiivset inimest on sõbrad 7 aastat, siis paraku nad mingi aeg kasvavad lahku, arenevad erinevalt, elu ka muudab ja vahel juhtub nii, et enam ei ole võimalik läbi saada pikas perspektiivis ja koostöö lihtsalt ei suju. See on elu. :)

Kindlasti ei võtnud ma seda otsust vastu üksinda, et lahkuda. Ka Kerdo sai aru, et nii on parim ning tegi omalt poolt kõik, et ma võimalkult kiiresti puhata ja mängida saaksin :) 
Ning ausalt, ma mõtlesin sellele pikalt ning kaua ja see polnud mulle üldse kerge.

Siiralt võin öelda, et Sina ja igaüks, kes meid kuulamas käis..kas korra või alati kui jälle tulime, on minu jaoks olnud õnnistus ning suurim rõõm. Aitäh teile, nüüd ja alati!

Võib aga juhtuda, et kohtume juba varsti hoopis jälle. Ja kunagi ei või teada, et kuidas. ;)
Ning suur tänu ka sulle, Kerdo, ainult sinu pärast tean ma, et mida väärt olen ning usun, et pean järgima oma südant ja unistusi ning olen valmis vastu võtma veel suuremaid väljakutseid. :)

Veel tänan ma oma pere ning sõpru suurepärase toetuse eest, aitäh! :)

Sõbrakutseid siia siiski ikkagi vastu ei võta, sest see konto on isiklik. 
Varsti ehk ametlik leht ka üleval, kus saate mu tegemistel silma peal hoida. Kui otsustan veel üldse midagi teha. Ei taha uskuda, et teid huvitaks mu erialase töö eripärad või see, et kus ja miks ma oma perega käin.

SUUR TÄNU! Te olete mulle ausalt armsad ja tähtsad!
Mina lähen pea püsti edasi ja soovin uuele Respektile tuult tiibadesse!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee