Inimesed

Multifilmis „Coco” dublaažidebüüdi teinud tippjalgpalluri poeg Andreas Poom näeb tulevikku muusikas

Andreas Poom: „Pidin filmile väga emotsionaalselt peale lugema ja veidi ülegi näitlema." (1)

Henry Linnard, 2. veebruar 2018 00:01
NOOR TALENT: Andreas Poomi suurim kirg on muusika. Noormees on laulnud terve elu ja hakkas kaks aastat tagasi ka kitarri õppima.Foto: Erakogu

Jalgpallur Mart Poomi poeg Andreas Poom (14) polnud enne multifilmi „Coco” peategelasele hääle andmist midagi sellist varem teinud, ent laulja Kaire Vilgats nägi temas potentsiaali. „Ta võttis minuga kitarrikooli kaudu ühendust ja kutsus katsetele,” selgitab Andreas, kuidas temast sai Pixari multifilmis „Coco” muusikuks saamisest unistav Miguel.

„Pidin lugema Migueli teksti, nagu seda tegi talle hääle andnud poiss Ameerikas, ja laulma ühe laulu, mis multikas kõlab,” kirjeldab Andreas katseid. Need salvestised saadeti Ameerikasse Disney stuudiosse ning Andreas osutuski valituks.

„Hirmu ei olnud. Olen paaris koolinäidendis kaasa löönud. Kui osutusin valituks, siis olin kindel, et teen ära!” ei löönud Andreas põnnama. Kaasa aitas seegi, et ta jagub multifilmi peategelase kohta vaid häid sõnu. „Tegelane tundus juba alguses väga tore ja südamlik. Näen meie vahel ka teatud sarnasust – mõlemal on kirg muusika vastu!” tõdeb ta. Erinevalt multikategelasest, kelle vanemad muusika poisile lausa ära keelasid, toetavad Andrease isa-ema poja kirge.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2019
VIDEO | Noor talent Andreas Poom avaldas uue singli
14.12.2018
VIDEO | Mart Poomi 14aastane poeg Andreas säras Estonia lavalaudadel
19.11.2018
VIDEO | Kõigile armunuile: Púr Múdd avaldas muusikavideo loole „Truth Is“
16.06.2018
KUULA JA NAUDI! 14aastane Andreas Poom andis välja debüütsingli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee