Inimesed

VAIDO NEIGAUS: unistasin ikka majast, naisest ja lastest, aga armastus ei küsi sugu (40)

Helen Pentsa, 14. veebruar 2018 07:29
Foto: Erakogu

Kui Vaido figureeris varem üsna sagedasti erinevate seltskonnaväljaannete kaantel, siis mõnda aega on ta avalikust elust paar sammu tagasi astunud. „Tõmbusin tagasi, kuna tundsin, et mul on vaja aega iseendale,“ räägib Vaido. Laulja tunnistab, et viibis pikalt toksilises püsisuhtes, mis röövis tema silmist igasuguse sära. Nüüd aga on ta leidnud oma ellu uue ja tõelise armastuse, tänu kellele muutus maailm taas värviliseks.

Vaido paljastab, et hoidus avalikkusest tagaplaanil, sest viibis pikalt ebaterves suhtes. „Olin suhtes, kus hakkasin tundma järjest rohkem, kuidas kogu energia minust välja imetakse. Iga mu sammu jälgiti ja kui sõpradega kokku sain, siis helistati iga natukese aja tagant,“ kirjeldab Vaido elu ekskallima piiramisrõngas. „Kord ütles mulle sõbrants, et see pole normaalne. Lõpuks ei tahtnudki sõbrad mind kusagile kutsuda. Sisimas ikka lootsin, et kui asjadest rääkida, kõik muutub,“ räägib ta. Kui ühel hetkel tulid kaaslase poolt aga vihjed, et ta peaks muusikaga lõpparve tegema, lõi häiretuli Vaido peas põlema. „Ma ei suutnud oma kõrvu uskuda,“ lausub ta.

Muusikat peab Vaido sama tähtsaks kui elu. Õigupoolest, ilma muusikata ta elada ei oskagi! „Tol hetkel oli mul peas meeletult palju segadust ning otsuste tegemiseks pidin saama eemale kõigest, sest tundsin, kuidas mind lämmatati. Ma ei ütle, et kõik oli üdini halb, sest oli ka ilusaid hetki ja kindlasti ei pea ma end ideaalseks inimeseks, kuid mulle ei antud hingamisruumi,“ räägib Vaido.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.04.2018
Hitihoiatus! Vaido Neigause uut singlit mängitakse Ukraina ja Rootsi raadiotes
14.02.2018
FOTO | Aasta tagasi kallimaga kihlunud Vaido Neigaus näitab uhket kihlasõrmust
03.12.2017
VIDEOD | Neli Eesti artisti tahavad esindada Eurovisionil väikeriik San Marinot
23.11.2017
VIDEO | Staarmetroseksuaal Vaido Neigaus lajatab tuttuue väljamaakeelse lauluga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee