Inimesed

„Kohe pidavat minu kohta selguma mingi tõde,“ räägib Katrin Lust lauljalt saate eel saadud sõnumitest

„KUUUURIJA“ AUTOR: mul oli Erich Kriegerist inimlikult kahjugi, kuni ta mind ähvardama asus (501)

Aigi Viira, 29. jaanuar 2018 20:21
SAI SAATES SÕNA: Erich Krieger nõustus "Kuuuurijas“ ka ise Katrin Lustiga koos videot vaatama ja olukorda selgitama.Foto: Kuuuurija/TV3

„Kui mul muidu oli Kriegerist inimlikult kahju, siis hetkel, kui ta saatis mulle esimese ähvardussõnumi, läks kahjutunne üle. Ta saatis mulle esimese sõnumi laupäeva õhtul kell 19.59. Sõnumeid tuli püha- ja esmaspäeval,“ rääkis „Kuuuurija“ autor Katrin Lust Õhtulehele, kuidas olevat tema saate peatsele eetrisseminekule reageerinud laulja Erich Krieger. Just laulja väidetavad vägiteod purjuspäi autoroolis paljastas „Kuuuurija“. 

On jõulueelse detsembripäeva õhtupoolik. Tallinna lähedal Peetri külas jääb abielupaarile silma hele Nissan, mis kaldub korduvalt ühest teeservast teise. Auto satub teepervel jalutanud kelguga lastele lausa ohtlikult lähedale. Mingil hetkel sõiduk peatub, tuikuv juht ronib välja, tühjendab pealtnägijate väitel sealsamas põie ja sõidab sama ebakindlalt edasi. Selle salvestab pealtnägijate auto pardakaamera.

„Avanes järgmine pilt: auto oli risti pealt ära sõitnud, peatunud meie maja lähedal. Nägime naabritega, et sellest astub inimene välja. Ta hoidis autost ühe käega kinni, et mitte ümber kukkuda, urineeris ja vahepeal leidis aega isegi meile lehvitada,” kõlas eilses „Kuuuurijas” Peetri küla pereema Mari (nimi muudetud) kirjeldus möödunud aasta 7. detsembrist, kui väidetavalt joobes muusik Erich Krieger teepervel vägitegusid sooritas. Ta oli juba enne etteastet Mari perele küla vahel silma jäänud, ja seda isevärki sõidustiiliga, mida nad pardakaameraga filmisid. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.07.2019
IGIPÕLINE VÕITLUS: avalikult pissijad ajavad eliitrajoonide elanikke närvi. Ja teisi ka
26.02.2019
VIDEO | Lõpuks! Katrin Lust ja Erich Krieger matsid sõjakirve maha
19.03.2018
„Kuuuurija“ toob ekraanile dementse vanainimese piinamise loo Eesti hooldekodus
21.02.2018
Katrin Lust vihaleheküljest: ma ei imestaks, kui selle taga on teater NO99 ja Zuikod!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee