Inimesed

Lauri Pedaja otsis pärast autoõnnetust abi kanepist: „Ma ei kujuta ette, kuidas inimesed krooniliste valudega aastaid valuvaigisteid võtavad.“ (20)

Toimetas Maily Mau, 29. jaanuar 2018, 12:38
Lauri PedajaFoto: Tiina Kõrtsini
Pärast rasket autoõnnetust aitas tippjuuksur Lauri Pedajat püsti hoida 25sentimeetrine varras seljas. Valu ajendas Laurit abi otsima meditsiinilisest marihuaanast, kuid arstid saatsid ta pikalt, vahendab veebruarikuu Tervispluss

Laurit aitas taastumisel kanep, mis leevendas lihaspingeid, valu ja stressi. “Kurtsin arstidele oma valuvaigistite probleemi ning küsisin meditsiinilise marihuaana kohta. Soovitati lisaks hakata maorohtusid võtma ja ma mõtlesin, et kuhu see kõik lõpuks välja jõuab. Marihuaanast rääkimise eest sain kahe arsti käest kohe sõimata ja kolmas ütles, et ta saaks seda teha ja ta teab, et see aitaks, aga tal ei ole selleks “mune”. Mina kui patsient olin lõhkise küna ees – kas minna lääne meditsiini tabletiringi või hakata kriminaaliks.”

Loe pikemat lugu veebruarikuu Tervisplussist! 

20 KOMMENTAARI

ä
ärge muretsege 29. jaanuar 2018, 17:37
läänepoolne maailm hakkab juba tasapisi mõistma et kanepi näol ei ole tegemist mingi inimesi põhja vedava kraamiga, kindlasti ei ole ta ohtlikum kui a...
(loe edasi)
s
sass 29. jaanuar 2018, 16:21
Legaalseks ja riigi kontrolli alla.Kui riigimaksud makstud ja kontrollitud kaup,miks ka mitte. Tundub ,et kellegi tuluallikas kukuks peale seda kokku . Miks muidu selline vastupropaganda.Igatahes palju kasulikum (loomulikult mitte kahjutu) kui alko. Ka viinast juuakse end surnuks või segaseks.
Loe kõiki (20)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee