Müstika

Soome konstaabel sarjab Eesti ehitajaid: „Kari Lõuna-Helsingi joodikuid!“ (261)

Sten Kohlmann, 26. jaanuar 2018, 18:00
Foto: Teet Malsroos

Soome vanemkonstaabli Pasi Havukaineni sõnul koosneb ühe tavalise soomlase unistus järgnevatest elementidest: oma maja looduse keskel, universaalauto, kuldne retriiver ning poolteist last. Just neist esimene, palkmaja järve serval, on mehele aastate jooksul ohtralt peavalu valmistanud. Kannatusi kirjeldavates pikkades blogipostitustes süüdistab mees ka eestlastest ehitajaid.

Havukaineni tee majaomanikuks saamiseni sai alguse juba 2009. aastal, maja lõplikud ülevaatused tehti aga 2011. aasta lõpukuudel. Unelmate kodu asemel vaatas Havukainenile vastu hunnik õnnetust, kuna selgus, et hooletud ehitajad ning käpardlikust järelvalvaja on ehituse käigus kümnete tuhandete eurode eest vigu teinud. Mehe nukker lugu kisti viimaste aastate jooksul päevavalgele ning päädis sellega, et konstaabel otsustas oma elamusi blogiformaadis lähemalt tutvustada, kasutades selleks keskmisest kangemaid vandesõnu.

  • „Rajasime ehitusele uue peldiku, nagu seadus nõuab. Sanitaarsed tingimused. Eestlase p*rse sobis sinna hästi ja paska jagus, täitsa lõpuni välja.“
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. veebruar 2018, 22:36
ÕUDUSTE TÖÖOTS: Eesti meeleheitel kalevipojad otsisid Norras süüa prügikastist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee