Inimesed

Postpunkbändi ainus, 60aastaselt lahkunud püsiliige Mark E Smith oli isepäisuse poolest kurikuulus

"The Falli liidri sarnast muusikut ei tule enam iial." 

Triin Tael, 26. jaanuar 2018 00:01
VÕITLES TERVISEHÄDADEGA: The Falli esindaja sõnul kannatas Smith mitmesuguste veidrate ja haruldaste meditsiiniliste probleemide all. Mullu oktoobris esines The Falli legend ratastoolis, novembris palusid bändimehed publikult andestust, et šõu jääb viimasel hetkel ära – tervis vedas Marki alt.Foto: Vida Press

Ühele bändikaaslasele andis The Falli legendaarne liider Mark E Smith kinga selle eest, et too oli ööklubis Deep Purple'i hiti saatel tantsinud. Helitehnik sai sule sappa, sest oli söandanud salatit tellida. Kolmapäeva hommikul 60 aasta vanuses surnud postpunkbändi The Fall ainus püsiliige Smith oli isepäisuse ja kompromissituse poolest kurikuulus. Teist sellist meest pole Briti rokis olnud ja teist samasugust ei tule eales. 

Mullu augustis jättis Mark E Smith tervisehädade tõttu ära mitu USA kontserti. The Falli veebiküljel seletati, et laulja kannatab mitme veidra ja haruldase meditsiinilise probleemi all, mis vajab ravi. „Paraku tähendaks lähikuudel kuhugi sõitmine Marki elu kaalulepanekut. Marki praegused probleemid on seotud tema kõri, suu/hamba- ja hingamissüsteemiga.“ Oktoobris esines Smith laval juba ratastoolis. Novembris jättis The Fall Bristolis kontserdi viimasel hetkel ära, põhjuseks taas liidri tervis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.06.2018
DEEP PURPLE: pillid paneme kotti siis, kui sõu kannatab tervise, mitte tervis sõu pärast
24.01.2018
Suri ansambli The Fall laulja Mark E. Smith
14.12.2017
Hüvastijätt Eesti publikuga? Deep Purple tuleb „The Long Goodbye Touri“ käigus Tallinna
08.12.2017
Sex Pistolsi solist tahab Eurovisionil Iirimaad esindada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee