Laura Kõrvits ja Robert KõrvitsFoto: Kristjan Lepp
Delfi | Õhtuleht 23. jaanuar 2018 18:36
ETV laupäevasaate “Maahommik” saatejuht Laura Kõrvits ja muusikust teleajakirjanik Robert Kõrvits saavad suvel kolmanda lapse.

Paari peres kasvavad 9-aastane poeg ja 16-aastane tütar. “Sonja ja Gustav on väga hästi õnnestunud, targad ja tublid — miks mitte siis veel lapsi saada,” ütles Laura Publikule.

"Olen õnnelik," lisas Robert. "Lapsed on toredad ja juba praegu on ju näha, et uus põlvkond on targem ja toredam kui vanem."

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfis.

Laura Kõrvits ja Robert Kõrvits Foto: Alar Truu

Laura ja Robert abiellusid 2011. märtsis, kui nad olid koos olnud juba 13 aastat.

Õhtuleht kirjutas toona, et Robert jagas sõbra sõnul aastaid tagasi oma kolleegidega põhimõtteid, mis ei pooldanud abielu. "Aga eks inimesed arenevad ja muudavad oma meelt, nagu näha. Robert ei ole kunagi otseselt abielu vastane olnud, aga nagu ta ise ütles, ei ole ta varem lihtsalt selle mõttest aru saanud," muigas Laura.

Laura Kõrvits ja Robert Kõrvits Foto: Kristjan Lepp

Robert palus Laura kätt 2011. aasta jaanuarikuus. "Pulmi meil ei olnudki – käisime lihtsalt abielu registreerimas," ütles Laura. Tagasihoidlik tseremoonia leidis aset argisel kolmapäeval.

R2 AASTAHITT 2013 Foto: Ardo Kaljuvee

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

... 5. märts 2019 13:34
Robert on Leopoldi poeg.
lueeja 24. jaanuar 2018 07:31
Vabandage, aga kes need inimesed nii väga on, et teatada kogu ilmarahvale, et OOTAVAD kunagi suvel last?
ei tunne 24. jaanuar 2018 08:37
aga paistab kohalik rahvas olema, nii et jõudu!
jah 24. jaanuar 2018 19:24
Väidetakse, et leht ei pea kirjutama inimestest, keda iga lugeja tundma peaks. Tegelikult on meil vedanud, vaata kui iga paari kohta tuleks uudis, et nad ei oota hetkel last, vat siis oleks natukene tõesti liiast.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS