Woody Alleniga koostööd soovivate näitlejate arv muudkui kahaneb.Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 19. jaanuar 2018 20:23
Kui Dylan Farrow 2014. aastal oma isa Woody Allenit seksuaalvägivallas süüdistas, leidus väga palju neid, kes temas kahtlesid ja Alleni kaitseks välja astusid. 2018. aastal on ajad muutunud ning paljud näitlejad on otse välja öelnud, et nemad enam kahtlase minevikuga režissööriga koostööd ei tee.

The Guardian kirjutab, et Farrow on korduvalt rääkinud lugusid sellest, kuidas Allen teda ründas. Farrow oli siis vaid seitsmeaastane olnud. Allen eitab neid süüdistusi tänaseni. Kuid ring Alleni ümber võib olla koomale tõmbumas, sest nüüd leidub järjest vähem neid näitlejaid, kes tema filmides (uuesti) näitlema nõustuksid. Kes on koostööst Alleniga selgesõnaliselt keeldunud?

Foto: AFP / Scanpix

Colin Firth

Foto: AFP / Scanpix

Greta Gerwig

Foto: AFP / Scanpix

Mira Sorvino

Foto: AFP / Scanpix

Ellen Page

Foto: AFP / Scanpix

Rachel Brosnahan

Foto: AFP / Scanpix

Natalie Portman

Foto: AFP / Scanpix

Reese Witherspoon

Foto: AFP / Scanpix

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Mulle meeldib 21. jaanuar 2018 20:10
Mulle meeldivad Woody Allani ilmid. Lahedad. Vaatad kerge muie näol vaimukaid lugusid. Oma viimases ,meil näidatud filmis Imeratas - Wonder Wheel teeb KAte Winslet suurepärase osa. Tema filmide psüholoogiline tase näitab tihti naiste käitumist, See naiste käituise arsenal on tema filmides väga lai. Ju ta tunneb neid hästi. Woody filme vaadanuna ei imesta, kui see Me Too on ka üks kaval viis konkurentide kõrvaldamiseks, Woody filmides on naiste käitumise mustreid piisavalt. Aga mulle meeldivad tema filmid ikkagi. Küsimus on , kes selle kambaka kaudu saab võimu ja raha juurde...
Inimene 20. jaanuar 2018 15:51
vist abiellus ja magas ühe teisega oma kasulastest. Mida selliselt veel oodata?
Eks ikka häid filme, 20. jaanuar 2018 19:24
nagu ta on neid juba kümneid teinud!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS