Inimesed

82aastane August Kilk on oma spiritistlikel seanssidel meediumi vahendusel ühendust saanud nii selgeltnägija Vanga, ema Teresa kui isegi Jeesuse endaga

Müstik ennustab: 2032. aastal saabub Maale kommunism selle parimas vormis, kuid enne puhastab Maa end saastast (279)

Sirje Presnal, 20. jaanuar 2018 00:02
LINNUTIIVAD VAIMSUSESSE: Augusti loodud lihtne skeem selle kohta, milliseid omadusi võiks evida, et kosmiline gravitatsioon paremini toimiks ning – vastupidi –, mis omadused tuleks endast ära heita.Foto: Tiina Kõrtsini

Võsul elav 82aastane müstik August Kilk ütleb, et elame kosmilise murrangu ajal, kui planeetide asendi muutumine Päikesesüsteemis muudab meid ka inimestena. „Need, kes uuele sagedusele vastu ei pea, viskab Maa välja,“ selgitab mees. Sellepärast ongi viimasel ajal nii palju looduskatastroofe, haigusi ja meeleheidet. Kuid müstiku üldine prognoos on helge: paarikümne aasta pärast saabub kommunism. Selle parimas vormis.

Ühel õhtul tabasin end mõttelt, et ehkki Eesti on üle ujutatud erineva spetsialiteediga nõidade-esoteerikutega, pole meil enam ühtegi korralikku, rammusat, Gunnar Aarma või Uku Masingu kaliibriga müstikut (kuigi nemadki end vist müstikuteks ei pidanud). Aga oh imet, Google'i abiga leidsin August Kilgi – härra, keda võib õigusega nimetada müstikuks, Eesti viimaseks müstikuks. Juba 22 aastat korraldab mees oma kodus Võsul iga kuu spiritistlikke kokkusaamisi. Selle aja jooksul on ühendust saadud nii selgeltnägija Vanga, ema Teresa kui isegi Jeesuse endaga.

Kohtudes selgub, et August Kilk on üks helgemaid ja soojemaid inimesi, keda olen kohanud. Ta paneb köögis teekannu podisema ja suundume tuppa, mille üks sein on maast laeni raamatuid täis, peamiselt eri keeltes esoteerikaväljaandeid. Ka lauda ja väiksemaid riiuleid-kappe katavad raamatuvirnad. Ühel lauanurgal aga kikitab rohevalge lipp, esperanto oma – August on kirglik esperantist ja suur osa tema raamatuist on esperantokeelsed.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2019
SIBERI JEESUSE PAREM KÄSI VADIM REDKIN: kui tahad elada – muutu. Ei taha, kahjusta end edasi
12.12.2018
ENNUSTAJA VANGA: Putinit tabab atentaat, Trumpi salapärane tõbi
05.01.2018
Mida pakuvad selgeltnägijad maailmale 2018. aastaks?
23.12.2017
TÄHETARK MANGI TÄHELEND: põrandaalusest esoteerikust Maalehe müüduimaks autoriks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee