Inimesed

Punkar Villu jagab J.M.K.E sünnipäeva puhul seikasid, mis on tal harja punaseks ajanud

Villu Tamme: kunagi olin Soome seksikaimate edetabelis, oleksin praegugi ilmselt viie seas (13)

Henry Linnard, 19. jaanuar 2018, 00:01
PUNKAR VILLU: Villul on olnud ka rohelisi ja kollaseid aegu, aga veel hiljuti oli tema hari punane. Mis värvi see praegu on, saab näha täna Rock Cafe's J.M.K.E sünnipäevakontserdil.Foto: Mati Hiis

Kui mõelda Eesti punkarite peale, tuleb ühena esimestest pähe ikka Villu Tamme. Siin pole midagi imestada, ta on ju selline muhe mees ja punki juba üksjagu teinud kah. J.M.K.E tähistas eile näiteks juba 32. sünnipäeva. Teooriaga, et punkariks saab vaid siis, kui miskit pidevalt hinge närib, uurisin punkbändi sünnipäeva puhul Villult, mis tal on harja punaseks ajanud. Villu ei hakanud heietavalt kaugesse minevikku vaatamagi, sest selliseid seikasid olevat viimaselgi ajal piisavalt.

Villul ajab harja punaseks see:Kui suitsud on pakis tagurpidi

Mõtlen, et olen üsna ainulaadne idioot, kellest peaks tegema rahvale naeruks Youtube'i laadimiseks mõne mõnitava video. Käisin nimelt keldripoes õhtuse õlle ja suitsu järel, sinine Camel oli otsa lõppenud, võtsin siis mingi Winstoni. Kodus hakkasin pakki avama, aga ei saanud kuidagi pagana kileriba otsa kätte, millest tõmmata, nusserdasin hulk aega, lõpuks võtsin käärid ja lõikasin augu sisse, mõni sigaret sai selle käigus ilusti ära äestatud ka. Siis ootas ees uus üllatus – Winston on hakanud sigarette teistpidi pakki panema, nagu vanasti olid töömeeste suitsud, et õliste näppudega filtreid ära ei määriks, Camelil olid ka vist ühed sellised.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. detsember 2018, 12:13
Villu Tamme kirjutati Soomes pungiraamatusse
5. veebruar 2018, 16:19
Villu Tamme peab veebruaris taas meelemürkidest pausi
20. detsember 2017, 14:45
FOTOD JA USUTLUS | VENNASKOND 33. Trubetsky ja Pathique: pangarööv pole kuritegu, kui keegi ei saa viga!
17. november 2017, 00:01
ARNO SAAR: tänu Villu Tammele pildistasin punkareid rohkem kui mõnigi teine fotograaf

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee