Tele

VIDEO | Kultusseriaali „Stranger Things“ Millie Bobby Brown: juuste maha ajamine oli kõige võimsam hetk mu elus (2)

Televeeb, 16. jaanuar 2018 16:29
Millie Bobby Brown seriaalis "Stranger Things"Foto: Reuters/Scanpix
Ülipopulaarse seriaali “Stranger Things” (“Veidrad asjad”) peategelast Elevenit mängiv Millie Bobby Brown (13) jagas täna Twitteris videot, kus tal seriaali rolli nimel juuksed maha aetakse. Näitlejanna sõnul ei lasknud ta oma lokke maha lõigata ainult rolli nimel, vaid ka enda nimel.

Twitteris jagatud video selgituses seisis:

“Päeval, kui ma oma pea paljaks ajasin, oli minu jaoks kõige võimsam hetk elus. Kui viimane juuksetutt maha oli lõigatud, oli kogu mu nägu näha ning ma ei saanud enam oma juuste taha peita nagu varem. Kui ma peeglisse vaatasin, sain aru, et mul on teha ainult üks töö. Inspireerida.”

Praeguseks on neiu juuksed taas pikemaks kasvanud, kuid ta postitas sel nädalal Twitterisse, et “igatseb oma raseeritud pead”. 

“Juuste maha ajamine on niivõrd vabastav. Sa ei vaja juukseid, et olla ilus. Sa oled ilus nii nendega kui ilma. Ma õppisin seda ka,” kirjutas noor näitlejanna.

Millie Bobby Brown on tänu seriaalile oma karjäärile tõsiselt hoo sisse saanud, näiteks hiljuti selgus, et tüdruk mängib uues seriaalis Sherlock Holmesi nooremat õde. Lisaks sellele lööb ta seriaali tegemise juures kaasa produtsendina, temast saab nii Hollywoodi kõige nooremaks produtsent.

Samal teemal

04.12.2018
"Stranger Thingsi" 3. hooaeg tuleb süngem, kuid naljakam
22.04.2018
"Stranger Thingsi" lapstähest sai ajakirja Time mõjukate Top 100 noorim liige
16.11.2017
VAESUSEST TEISMELISEKS SUPERSTAARIKS: „Oli aegu, kui me ei teadnud, kas saame süüa osta.“
07.11.2017
Menuseriaali lapstähte sunniti vägisi suudlema?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee