Tele

GALERII | Kes on „Eesti parim pagar“ poolfinalistid? (4)

Televeeb, 11. jaanuar 2018 15:21
Foto: TV3
Pagarisaates küpsetati rullbiskviite, mis tuli kujundada kas eri värvi taignasegude või muu värvimistehnika abil pilkupüüdvalt dekoratiivseks maiustuseks.

Külaliskohtunikeks olid sel korral näitleja Riina Maidre ja laulja Liisi Koikson. Päeva parimaks tunnustati müügijuht Triinu Tartumaalt ning koju saadeti hobikokk Jüri Raplamaalt. Poolfinaalis saavad vaatajad kaasa elada neljale andekale küpsetajale: Triinu, Patrik ning õde ja vend – Kristiina ja Stanislav.

Esimene ülesanne vedas sporditüdruk Kristiinal vägagi viltu. Ilmselt andis see ebaõnn tõelisele sportlasele vajaliku adrenaliinilaksu, sest teine ülesanne, frangipane, õnnestus neiul imeliselt. Kristiina serveeris ilusad, filigraanselt teostatud küpsetised.

Patriku frangipane koogike maitseb hea, Triinu oma mure ja maitsev, Stanislavi kook jäi veidi tooreks. Jüri oma oli paraku täiesti toores, ilma kreemita, lagunev ning vale maitsega. Kojuminek ootab Jürit, päeva parimaks sai aga Triinu. 

Vaata galeriist järgi, mis saates toimus ja keda poolfinaalis näha saab!

Samal teemal

17.01.2018
GALERII JA VIDEO | Täna selguvad „Eesti parima pagari“ finalistid
10.01.2018
TV3 VIDEO JA GALERII | „Eesti parim pagar“ täna: kas vend aitab õel saatesse jääda?
03.01.2018
TV3 FOTOD JA VIDEO | Pisarad ja roppused! Pagarisaatest langes välja Triin!
03.01.2018
TV3 VIDEO JA GALERII | RISKANTNE KOOSLUS: Getter Jaani ja Mart Mardisalu hindavad, kuidas maitseb kala-rosina-rummi kringel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee