Madison Mars
Ohtuleht.ee 11. jaanuar 2018 11:26
Veebikeskkond 1001 Tracklists, mis kogub kokku maailma tipp-DJ-de poolt oma esinemistel mängitud playlist’e, on välja selgitanud eelmise aasta edukaimad produtsendid, kelle lugusid on enim mängitud.

Edetabeli auväärsel 45. kohal on Eestist pärit DJ ja produtsent Madison Mars. Tema seljataha jäävad näiteks sellised superstaarid nagu DJ Snake, Alok, Steve Aoki, R3hab ja Nicky Romero.

Enim kolleegide poolt mängitud artistid möödunud aastal olid USA produtsent Skrillex, kahel möödunud aastal Weekend Festival Balticul üles astunud hollandlane Don Diablo ning Rootsi elektroonilise muusika legend Axwell.

Elektroonilise muusika aktivist ja viiel korral Eesti populaarseimaks DJ-ks valitud Kristjan Hirmo sõnul on tegemist väga tubli saavutusega. “45. koht tabelis, mis on koostatud artistide reaalselt mängitud set’ide ja raadiosaadete põhjal, on ikka väga kõva sõna! See näitab, et Madison Mars on tõusmas elektroonilise muusika absoluutsesse tippu,” kommenteeris Hirmo.

Eesti fännidel on võimalus Madison Marsiga kohtuda juba 23. veebruaril Kultuurikatlas, kus ta esineb Made In Estonia Festivalil.