Inimesed

Eesti ettearvamatu raadiomaastik: Star FM tõuseb, Sky Plus langeb (20)

Aigi Viira, 5. jaanuar 2018 17:06
POPULAARSED: Star FM on kuulajaid juurde võitnud, Sky Plus aga kaotanud. Vasakult Star FMi hommikuprogrammi saatejuhid Allan Roosileht, Jürgen Pärnsalu ja Pille Minev.Foto: Stanislav Moškov

„Ma tõesti ei oska öelda, miks Sky Plus ja raadio Elmar on kuulajaid kaotanud,” lausub Star FMi hommikuprogrammi hing ja hääl Allan Roosileht. „Meie jaoks on muidugi tohutu töövõit, et oleme raadioedetabelites kerkinud. Aga tõusmine ja langemine sõltub väga paljudest asjadest: võib-olla on raadio kuulamine vähenenud, võid kõike teha, aga ikkagi ei pruugi olla kõige populaarsem.”

Roosileht rõhutab, et kõige tähtsam on arvestada publikuga. „Minu elutöö on olnud alati see, et teha raadioprogrammi väga korrektselt,” lisab ta. „Olen saavutanud oma korrektsusega alati edu. See on üks asi, mille pärast olen võidelnud: et raadio ei tohi muutuda vulgaarseks! Raadios on ju sinu hääl ja diktsioon! Praegust võitu on väga oodatud, meil on hea meel inimesi edasi aidata oma programmi ja eesti keelega.”

Star FMi edu üle rõõmustab ka Priit Leito, TV3 juht, kes kuulub Star FMi nõukokku. „Sky Plus on püsinud Alari Kivisaare hommikuprogrammi peal,” ütleb Leito. „Iga asi ju väsitab, sa ei saa olla 20 aastat maailma tipp. Mulle tundub, et Sky Plus on jäänud muutuste tegemisega natuke hiljaks, nende hommikuprogramm on pisut väsinud. Võib-olla ei ole Sky Plus teinud ka nii häid muusikavalikuid, kui meie Star FMis. Raadiot tehes pead ikka väga täpselt teadma, mida su inimestele meeldib kuulata. Kui raadiojaama muusikavalik kuulajaile ei meeldi, siis nad sind enam ka ei kuula. Täpselt nii lihtne ongi.” Leito tunnistab, et ega muusikavalik ole midagi sellist, mida tehakse kõhutunde pealt.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2019
Sky Plusist lahkunud Toomas Puna: kui oled kogu aeg olnud ühe koha peal, tahad ellu mingit muutust
09.01.2018
TV3 VIDEO | Milliste lubadustega alustavad uut aastat Star FMi hommikuprogrammi tegijad?
05.01.2018
GALERII JA VIDEO | „Selge kõneleja“ auhinna pälvisid Saar, Roosileht ja Komissarov
02.01.2018
Reklaamiekspert Sky Plusi promotrikist: „Oma klienti pole mõistlik hanitada.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee