Saund

Noortebändi võitja Rainer Ild lõi käed maineka Taani plaadifirmaga (1)

Toimetas Helen Pentsa, 5. jaanuar 2018 10:25
Noortebänd 2017Foto: Stanislav Moshkov
Noortebänd 2017 tiitliga pärjatud Rainer Ild sõlmis lepingu Taani plaadifirmaga No Angel Records, kuhu teiste seas kuuluvad ka The Boondocks, Avoid Dave, Lepatriinu, Helen Adamson ja paljud teised. Möödunud aasta pakkus vastvõitnud Rainer Ildile palju uusi ja ägedaid väljakutseid. Sealhulgas oli au üles astuda ülimenukal Liis Lemsalu plaadi “+1” esitlusel ning ühiseid kontserte jõuti anda veel Frankie Animali ja The Boondocksiga. "Me ei jõudnud pillegi veel lavalt maha tõsta, kui juba No Angel Records-i esindaja meie poole pöördus ning pakkumise tegi. Ja kui nüüd täiesti aus olla, siis ma ei tõstnudki pille, vaid Sven tõstis," meenutab Rainer seda, kuidas nende duo, kuhu kuulub ka trummar Sven Seinpere, No Angel Recordsiga koostööni jõudis.

"Rainer Ild on kindlasti viimase aja eredaim tõusev artist, kes on alternatiivmuusikasse toomas julgeid sõnumeid koos isikupäraste vokaalefektidega," kommenteerib No Angel Records-i label manager Kristine Kebbinau, kes usub, et duo tempokas aastalõpp oli ainult alguseks veelgi tempokamale muusikakarjäärile.

Kahtlemata on Noortebändi konkurss osutanud Raineri ja Sveni muusikamaastiku teerajale, kus töökuse ning õigete valikute korral hakkab suuri ja märkimisväärseid tegusid juhtuma. Värskelt sõlmisid nad koostöö manager Sandra Sersantiga ning nüüdsest leiab duo ka Full House Agency artistide ridadest.

Hoog ei näi raugevat ning alanud aastal on oodata Rainer Ildi debüütalbumit ja duole omaseid vimkadega muusikavideoid.

Samal teemal

05.03.2018
VIDEO | Rainer Ild avaldas külmavärinaid tekitava muusikavideo
25.00.2018
FOTOUUDIS | MIS VÄRK ON? Rainer Ild võttis endaga muusikaauhindade galale kaasa mannergutäie banaane
07.00.2018
Noortebändi võitja Rainer Ild: me polnud jõudnud oma tehnikatki lavalt maha tõsta, kui plaadifirma pakkumise tegi
15.10.2017
Noortebändi värske võitja astub üles Liis Lemsalu albumi esitlusel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee