Tele

Kanal 2s alustab täna auhinnatud draamasari „Suured väiksed valed“ 

Televeeb, 3. jaanuar 2018 15:42
Draamasari "Suured väiksed valed"Foto: pressimaterjal
Kanal 2 toob täna esimest korda Eesti televaatajate ette möödunud aasta silmapaistvaima sarja „Suured väiksed valed“ koos Hollywoodi tippnäitlejate Nicole Kidmani ja Reese Witherspooniga.

2017. aastal esimest korda vaatajate ette jõudnud ja koheselt nii publiku kui ka kriitikute heakskiidu pälvinud „Suured väiksed valed“ on intrigeeriv lugu kolmest pealtnäha ideaalsest pere-emast, keda seovad sõprus, saladused ja mõrv. Sügisel kuue Emmyga pärjatud hittsarja jagub põnevust, aga ka ehedat ja elulist suhtedraamat, kuhu sekkuvad eksabikaasad, naabrid, koduvägivald, ema-armastus ja must huumor. Sarja kaasprodutsentideks ja peaosalisteks on jõukat Madeline’i kehastav Reese Witherspoon ja tema sõbrannat Celeste’i mängiv Nicole Kidman. Just need kaks võtavad oma tiiva alla nende linna kolinud noore üksikema Jane’i (Shailene Woodley). Keegi neist ei aima, milleni see saatuslik kohtumine tegelikult viib...

„Suured väiksed valed“ avaosale järgneb Kanal 2s täna teinegi uus kvaliteetsari „Langenud naised“, mis viib 18. sajandi Londonisse ja lõbumajade konkurentsitihedasse maailma. Parajalt pikantse kostüümidraama sündmused käivitab uue bordelli kolimine Soho pulbitsevasse linnaosasse, kus liiguvad suuremad rahad, aga tegutsevad ka julmemad rivaalid. Seegi draama on maailmas laineid löönud, sest pakub kvaliteetset ja ajastutruud sissevaadet sajanditetagusesse Londonisse, kus lõbujanu põrkub suurlinna süngete varjukülgedega.

„Suured väiksed valed“ alustab Kanal 2 ekraanil täna kell 21.30, sellele järgneb kell 22.35 draamasari „Langenud naised“.

Samal teemal

25.00.2018
Meryl Streep hakkab mängima „Suurtes väikestes valedes“