Inimesed

Demi Moore jõudis tema basseinis uppunud nooruki omastega kokkuleppele (4)

Ohtuleht.ee, 3. jaanuar 2018, 12:20
Demi MooreFoto: AFP/Scanpix
Demi Moore on TMZ.comi teatel jõudnud kohtuvälisele kokkuleppele Jorge ja Maria Vallega, kelle poeg näitlejanna kodubasseini uppus.

Traagiline sündmus leidis aset 2015. aasta juulis, kui keegi Demi alluvatest tema äraolekul ta Los Angelese kodus peo korraldas.

Samal teemal

21aastase Edenilson Steven Valle surnukeha leiti hommikul õuebasseini põhjast. Väidetavalt oli noormees eelnevalt kõigile peolistele kuulutanud, et ta ei oska ujuda. Kui kõik teised lahkusid, oli Edenilson ilmselt basseiniserval komistanud ja vette kukkunud. 

Kuigi Moore polnud intsidendi ajal kodus, kaebasid ohvri omaksed ta 2017. aasta algul kohtusse, väites, et ta on noormehe surmas süüdi. Esmalt kaebasid Jorge ja Maria Valle kohtusse maja omanikfirma Tree House Trusti, Demi isikliku assistendi ja veel ühe isiku ning hiljem ka Moore'i.

Omaksed panid Demile süüks, et bassein oli väga sügav, kuid selle tähistamiseks polnud markereid välja pandud. Ühtlasi väitsid ohvri vanemad, et basseiniäärsed kivid võisid põhjustada komistamist ning et nende poja surma soodustasid alkohol ning ülemäära soe basseinivesi. 

4 KOMMENTAARI

ä
ämeerika 5. jaanuar 2018, 06:59
Mis kokkuleppele?! Demi oleks pidand oma advokaadiga essa olema - eluaegne psühhotrauma, et tema basseinis laip ulpis (räigelt psühholoogiarveid + uue basseini kaevamise kulud).
t
tasuta 4. jaanuar 2018, 15:14
basseinikülastus elu lõpuni oleks neile piisav kompensatsioon - samas saaksid uurida ka uppumisvõimalusi.
Loe kõiki (4)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee