Inimesed

Skandaal: YouTube'i staar näitas oma videos surnukeha 

Ohtuleht.ee, 2. jaanuar 2018 14:13
Logan PaulFoto: YouTube
Ameerika YouTube'i staar Logan Paul sai igast maailma otsast kõvasti sarjata, et oli näidanud oma värskes videos surnukeha. 

22aastane juutuuber langes kriitikatulva alla, kui avaldas video oma Jaapani-reisist. Logan külastas kurikuulsat Aokigahara metsa, mille paljud noored on valinud oma enesetapupaigaks. 

Ohiost pärit Logan hoiatas video sissejuhatuses, et klipp pealkirjaga „Leidsime Jaapani enesetapumetsast surnukeha" pole tühine klikimagnet.

„See on kõige ehedam vlog, mis ma sellele kanalil avaldanud olen," vahendab Briti leht The Telegram. Seejärel võis videoblogijat, peas talle tüüpiline totakas kollane müts, näha koos semudega metsa uudistamas.

Ühtäkki sattus seltskond mehe surnukeha peale. Videos oli mitu lähivõtet, ehkki kadunukese nägu oli häguseks muudetud, vahendab Briti leht.

Lõpuks toonitas Logan kaamerasse, et enesetapp pole naljaasi. „Depressioon ja vaimuhaigus pole naljaasi. Tulime siia eesmärgiga keskenduda selle metsa renomeele kummitusmetsana."

Logani videot kritiseeris sotsiaalmeedias arvukalt inimesi, nende seas isegi telesarja „Halvale teele" täht Aaron Paul, kes nimetas oma Twitteri postituses Logan Pauli rämpsuks. 

„Sa ajad mul südame pahaks," kirjutas populaarne näitleja. „Ma ei suuda uskuda, et nii paljud noored sind imetlevad."

Nüüdseks on Logan video maha võtnud, kuid seda jõuti vaadata üle kuue miljoni korra. Sotsiaalmeediatäht palub kohatu postituse eest vabandust - „šokk ja hämmeldus juhtisid mind eksiteele". 

Samal teemal

14.01.2019
SKANDAAL: populaarne juutuuber lubab kuu aega gei olla
02.02.2018
YouTube'i videos enesetapjat näidanud Logan Paul oleks peaaegu ise surma saanud
11.01.2018
YouTube karistas oma videos enesetapjat näidanud vlogijat
15.10.2017
GALERII | Kuulsad youtuberid ühendasid Pärnu noortele räpi ja klassikalise muusika

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee