Leonhard Lapini 70. sünnipäev aja näituse Tallinn Art Space galeriis.
Anu Saagim 2. märts 2022 08:26

Rahvusvaheliselt tunnustatud eesti kunstnik, arhitekt ja luuletaja Leonhard Lapin tähistas reedel, 29. detsembril Tallinn Art Space galeriis oma näituse avamisega 70. juubelit.

Seltskondlikult aktiivne naistelemmik ülistas oma sünnipäevapeol eestlannasid ja teatas veendumusega, et kolm kõige ilusamat asja naise juures on seks, armastus ja headus. Igavese nooruse säilitamiseks soovitabki elukogenud mees õrnema soo esindajatel nautida ohtralt head valget veini ja seksi.

Vaata videot! 

Rahvusvaheliselt tunnustatud eesti kunstnik, arhitekt ja luuletaja Leonhard Lapin tähistas reedel, 29. detsembril Tallinn Art Space galeriis oma näituse avamisega 70. juubelit. Seltskondlikult aktiivne naistelemmik ülistas oma sünnipäevapeol eestlannasid ja teatas veendumusega, et kolm kõige ilusamat asja naise juures on seks, armastus ja headus. Igavese nooruse säilitamiseks soovitabki elukogenud mees õrnema soo esindajatel nautida ohtralt head valget veini ja seksi.Vaata videot! 

Leonhard Lapin on üks sõjajärgse eesti kunsti olulisemaid autoreid

Ta alustas loomist 1960. aastatel, tõustes kiiresti juhtivaks avangardkunstnikuks, aga ka organisaatoriks ja teoreetikuks. Rahvusvahelist tähelepanu äratas tema graafika, eriti seeria, kus ta käsitles inimese ja masina kokkukasvamist.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon