Inimesed

TELEKANALID RIIUS! TV3 süüdistab ETVd, et too pätsas erakanalite loodud naljategelased (61)

Helen Pentsa, 28. detsember 2017 00:01
TÜLIÕUN: ETV „Eesti mängu“ aastavahetuse erisaates astub üles mitu tegelaskuju, kes on tuntud teistest telekanalitest. Nende seas näiteks Endel Kellap (Ago Anderson, paremal) TV3st ja Herbert Ving (Argo Aadli, keskel) Kanal 2. „Kreisiraadio“ Alev Strömi (Peeter Oja, vasakul) kodukanaliks võib küll pidada ETVd.Foto: Kairit Leibold / ERR
TV3 programmijuht Urmas Eero Liiv kurjustab Eesti Televisiooniga, et too kasutab „Eesti mängu“ aastavahetuse erisaates erakanalite eetrist tuttavaid naljategelasi. „Need kangelased on üles töötatud ja välja mõeldud kommertskanalite reklaamiraha eest. Nendel pole mitte mingisugust pistmist rahvusringhäälinguga,“ on Liiv nördinud.

„Eesti mängu“ vana-aastaõhtu erisaates panevad oma teadmised proovile naljategelased, kellest enamik on tuntud erakanalite eetrist. Neist kolm on pärit Kanal 2 ekraanilt: „Wremja“ Zorro (Jan Uuspõld), „Suure komöödiaõhtu“ Herbert Ving (Argo Aadli) ja „Naabriplika“ vallavanem (Harry Kõrvits). Üks karakter, Endel Kellap (Ago Anderson), on aga TV3 naljasaate „Pühapäev Sepoga“ ja komöödiaseriaali „Kellapid“ tähttegelane.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.00.2018
Jan Uuspõld alias rullnokk Pets: mul pole mingit probleemi ossidega tänaval nalja visata
01.00.2018
ANNA TEADA! Millise telekanali aastavahetusprogramm meeldis sulle enim?
29.11.2017
SUUR ÜLEVAADE: mida aastavahetusel telekast vaadata, kui peotuju pole?
29.11.2017
FOTOUUDIS | ETV+ sihtgrupp Virumaal näeb värdpilti