Inimesed

Printsid ja nende kallimad fotole tabanud britt loodab teenida kena kopika (30)

Ohtuleht.ee, 26. detsember 2017 13:34
Foto: AFP/Scanpix
Kogu Suurbritannia oli esimesel jõulupühal elevuses, kui sinivereliste perekond üheskoos Püha Maria Magdaleena kirikus käis ja pärast ka neid tervitama tulnud lihtrahvaga suhtles. Ühe Briti pereema jaoks lõppes see päev eriti rõõmsalt – ta tegi kuldsest nelikust suurepärase foto, mille sai mitmele meediaväljaandele maha müüa. 

Samal teemal

Eilsel kuningapere jõulujumalateenistusel Sandringhamis viibisid nii kuninganna Elizabeth II, printsid Philip ja Charles ning Cornwalli hertsoginna. Neist enim tähelepanu sai aga noorem põlvkond: prints William ja hertsoginna Catherine ning uus staarpaar prints Harry ja tema värske kihlatu Meghan Markle, vahendab Daily Mail.

Kõigi kiriku juurde tulnud fotograafide eesmärk oli ühine – jäädvustada ühisele pildile printsid ja nende kallimad. Nähtavasti õnnestus see kõige paremini aga tavalisel Inglismaa pereemal Karen Anvil, kes tippfotograafidest ette trügis. "Ma hõikasin neile (kuninglikule perekonnale – toim.) lihtsalt "häid jõule", misjärel nad minu poole vaatasid," kirjeldas Anvil, kuidas ta Williami, Harry, Catherine'i ja Meghani ühele fotole sai. 

Täna ilmus Karen Anvili tehtud foto mitmes ajalehes ja veebiportaalis. Naine loodab, et foto eest saadud honorarid aitavad tal ära maksta tütre õppemaksu.

Samal teemal

02.00.2018
Ajakirjandus imestab: prints Harry ja tema pruut sõitsid lennuki turistiklassis!
28.11.2017
Meghan Markle'i poolõde pritsib prints Harry sõnade peale tuld ja tõrva
25.11.2017
FOTOD | Prints Harry kihlatu viibis kuningaperega jõulujumalateenistusel
21.11.2017
Printsi pruut kannab kihlusfotol 63 000eurost kleiti