Inimesed

ÕL VIDEO | Kuldmikrofoni laureaat Owe Petersell: auhind peale raadiotöö lõppu tuli täieliku üllatusena (8)

Keit Paju | Video: Tiina Kõrtsini, 18. detsember 2017 19:20

„Mul on hästi meeles minu viimane eetripäev, mis muutus väga liigutavaks - pisarad ühelt ja teiselt poolt. Siis mulle järsku tundus, et kõik need tüütud helistajad on ka nii armsad ja nii toredad. Eks see sõltub vaatenurgast,“ meenutab raadiotööd parima tänavuse eetriajakirjanikuna Kuldmikrofoni pälvinud Owe Petersell. Ta töötas raadios Elmar nii peatoimetaja kui saatejuhina ligi 20 aastat, kuid pani sügisel raadiomehe ameti maha.

Eesti Ringhäälingute Liit andis parimale eetriajakirjanikule tänavu preemia üle 22. korda. „Võit tuli väga suure üllatusena, ma ei olnud peas spekuleerinud või mõelnud, et huvitav, äkki see aasta mina. See tuli tõesti täieliku üllatusena!“ rääkis Petersell pärast kuldse mikrofoni kättesaamist.

Owe Petersell juhtis Elmari raadiot alates selle asutamisest 1997. aastast kuni tänavu sügiseni. Petersell, kellele kodumaine muusika väga südamelähedane on, tegi Elmari raadiost tõelise kuulajatelemmiku, kogudes aastaga raadiojaamale ligi 300 000 kuulajat. Sel sügisel, mõned kuud enne 20. juubeliaasta täitumist Elmari peatoimetajana, otsustas Petersell aga ameti maha panna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.12.2018
FOTOD | Kuldmikrofoni laureaat Tõnis Kipper: provintsiajakirjanikuna on laureaatide nimekirja sattumine vähetõenäoline
28.05.2018
Raadiosse naasev Owe Petersell: saan nüüd lisaks eesti muusikale ka teistsugust muusikat mängida!
28.05.2018
Owe Petersell alustab Vikerraadios oma saatega
18.12.2017
VIDEO ja FOTOD | Kuldmikrofoni 2017 pälvis Owe Petersell

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee